[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Pērk. Pārdod. Maina.
BorodaDatums: Trešdiena, 11.03.2015, 19:49 | Ziņa # 181
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Nopirkšu smilšu sijājamo sietiņu(drušlaku). Vai vismaz iesakiet kur nopirkt. Copes veikalus nepiedāvājiet. Jo tajos, ja ir, tad par neadekvāti augstu cenu.

Kas tas par smilšu sietu? Man viens ir kur fīderim barību berž cauri, tai skaitā zemi. Tādu Tu domāji?
Sensas, protams. Nopirku lietotu, pa mazu naudiņu... nu pavisam mazu.


Ziņojumu laboja Boroda - Trešdiena, 11.03.2015, 19:50
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.03.2015, 18:40 | Ziņa # 182
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Joni, Tava kaste ir nokļuvusi labās rokās. ja
Tik krampīti es biju salocījis, bet gan jau nākošais īpašnieks pieliks citu. :)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.03.2015, 18:54 | Ziņa # 183
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Kas tas par smilšu sietu? Man viens ir kur fīderim barību berž cauri, tai skaitā zemi. Tādu Tu domāji?
Sensas, protams. Nopirku lietotu, pa mazu naudiņu... nu pavisam mazu.

Kāds acs izmērs?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.03.2015, 18:55 | Ziņa # 184
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
vai tad depo, vai tml nevar neko piemeklēt?

Aha. Vai nu pavisam smalku, vai ari otrs variants - kaķu kakašku lāpstiņa. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.03.2015, 19:56 | Ziņa # 185
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Kāds acs izmērs?

Nu uz aci 3-3.5mm. Ja domāji manējo.
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.03.2015, 20:11 | Ziņa # 186
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Nu uz aci 3-3.5mm. Ja domāji manējo.

PĒRKU! svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 14.03.2015, 12:54 | Ziņa # 187
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Joni, Tava kaste ir nokļuvusi labās rokās.

Nečīksti,uzmeistarosim tev jaunu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Svētdiena, 15.03.2015, 14:38 | Ziņa # 188
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Nečīksti,uzmeistarosim tev jaunu :)

Būšu atkal ziemai nobriedis, tad jau ziņošu. Pašlaik man tas nav veselīgi. Sakārtošu muguru, izraušu pēdējos zobus, tad skatīšos kādos mīnusos esmu ielīdis... :D
 
martins_Datums: Svētdiena, 28.06.2015, 19:56 | Ziņa # 189
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Līgosvētki pagājuši, žaņi sāk nākt uz iekšējiem ūdeņiem un, ja nu kāds nav vēl sagatavojies, ir iespēja tikt pie lieliska instrumenta- Team Salmo Tioga TSTI8-752F. 2.30m, 7-23gr, Fast.
Feins tubulārs kātiņš, ekselents džigam, skanīgs un gana jūtīgs, zivi sien lieliski.
Lietots pagājušo sezonu, stāvoklis ļoti labs.
Gribu 70 Eur, par šo kātiņu tirgoties neplānoju.
Jauns: http://www.fishbon.lv/site/product/lv/4162/


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 28.06.2015, 23:16 | Ziņa # 190
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labs kātiņš pa labu cenu. alus
Es gan uz nākamo sezonu gribu sev kaut ko ar mazo testiņu nopirkt, līdz kādi 7gr. Neesmu joprojām baigais džigošanas un microdžiga fanāts, bet gribās tos mazos māneklīšus ar kārtīgi sajust, ja jau mēģina. Man bik traucē, ka tas mikrodžigs par tādu riktīgu modes lietu pārvērties, tāpat kā kādreiz džerkošana. Bet nu tas tā, uz nākamo sezonu gribu kādu pavisam vieglo džiga kātiņu iegādāties. Bet primārais man tāpat būs mētāšana un paša copes procesa baudīšana! ja
Savādāk visi tādi sportisti un spečuki palikuši, ka vairs nav ar ko vienkārši pacopēt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 29.06.2015, 08:24 | Ziņa # 191
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
Savādāk visi tādi sportisti un spečuki palikuši

ka nav vairs ko d**st pasūtīt :D
Kā vieglo/vidējo instrumentu iesaku paskatīt uz Tiogu 1.5-12. Vismaz es esmu sajūsmā. Un pat īstu mikro neprasās klāt, jo gramus piecus jau jūt ļoti ok, a dročīt trīs gramiņus ne pārāk gribas.

Tas tā, atgājām no tēmas.
Tioga joprojām dabūjama :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Pirmdiena, 29.06.2015, 21:15 | Ziņa # 192
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tā tioga 1,5-12 ir ļoti laba, bet tomēr ne asarim, jo drusku par stīvu.
man baigi patīk baltā niedrīte. forši amortizē asaru asos rāvienus.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 29.06.2015, 22:20 | Ziņa # 193
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu nez, man uz šās stāv 0.6PE diegs, uz forši šancējas ar visu no 4-5gr. Vietās, kur pietiek ar max 10-11gramiem, ideāls universālis, kas nosedz i ašuku i žani. žani cērt cauri perfekto, ašukam ar laikam nevienam neesmu lūpu saplēsis. Un nodilušas šogad ir kādas 2-3 zivtiņas tikai, kas agrāk ne ar vienu rīksti tā nav bijis..
Small Game arī interesēja, pakratīju, pačamdīju, nē, vismaz šobrīd nevajag :) Kātiņš jau ekzelets, bet es tomēr lielākoties ņemos tur, kur prasās kādu gramu vairāk un diezgan bieži biki paDeSoju vai otvodno pavalkāju, kam atkal TSTI9 der čotko..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 30.06.2015, 01:40 | Ziņa # 194
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ņi po našenski bošļajetje :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 30.06.2015, 22:50 | Ziņa # 195
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ar uz viņa 0,6 diegs, bet uz niedrītes 0,3.
kaifs ar to smalko. sākumā domāju, ka viņš būs baigā ļerpata - nu tāds, ka akcija lēna.
bet nekā, tieši tāds kādu es gribēju.
pēc 4. jūlija pievērsīšos copei tā nopietnāk ;)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Pērk. Pārdod. Maina. (Tēma, kurā var kaut ko piedāvāt, nopirkt, vai samainīt)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv