[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Karpu makšķerēšana » Aprīkojums karpu makšķerēšanai (Sadaļa par aprīkojumu karpu ķeršanai)
Aprīkojums karpu makšķerēšanai
spulgitsDatums: Pirmdiena, 27.05.2013, 10:39 | Ziņa # 16
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BanditioDatums: Svētdiena, 08.03.2015, 15:11 | Ziņa # 17
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sistēmas ir padārgas, viss atkarībā no tā, cik kvalitatīvu vēlies.
Par mata sistēmu:
Pirmkārt, neiesaku pirkt gatavās, izņ'memot brenda augšējos galus. Augstāk publicētie attēli ar barotāvām un 3 āķiem nemaz maksas dīķos izmantot nevar.
Pirmajos atēlos, daudz maz, bet ar nebūs labi. Vislabāk ir pašam siet pavadas un salikt visu sistēmu kopā.
Tātad, āķi + - 7 eiru par 10 gb. Fiksējošā gumijiņa matam 7 eiro, bet pietiks vsimaz 200 sistēmām. Pavadiņu materiāls - 20 eiro no 15 līdz 20 eiro par 20m, no 1 metra vidēji var sasiet 3 pavadiņas. Tālāk - pretsavērpēja gumijiņas - sākot no 4 eiro par 20gb uz augšu, atkarībā no skaita. Pēdējais - griezulītis pavadiņas piesiprināšanai, variantu dažādi - sākot ar 4 eiro par 20gb. Svini - veikala cenas atkarībā no svara - sākot ar 1,3 eiro. Svinu sakabīes - apm., 10 eiro par 10 sistēmām.
+ iesaku izmantot svina auklu, apm., 50-100cm - lētākās 15 eiro par 20m, FOX būs dārgāki krietni.
Štopariņi sākuma bildēs ???, labāk iepirkt maziņos, nevis tos lielos, maksā ap 2 eiro par n-tajiem, pietiks 2-3 sezonām.
Quote anneniekucopmanis ()
cik isti tas sistemas maksa? prieks karpam
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Karpu makšķerēšana » Aprīkojums karpu makšķerēšanai (Sadaļa par aprīkojumu karpu ķeršanai)
  • Lappuse 2 no 2
  • «
  • 1
  • 2
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv