[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Velcēšana » Velcēšana (Viss par un ap velcēšanu)
Velcēšana
LAIVINIEKS1Datums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 02:36 | Ziņa # 121
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Paskaidrojiet lūdzu, pie kāda ātruma jāvēlcē pareizi pie 2 vai 3 km/h ?
Vai pie cita ātruma ?
 
martiDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 09:06 | Ziņa # 122
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es domāju, ka tas ir tehnikas jautājums. ar to domāju velcēšanas tehnikas. atkarīgs ko un kur velcē. mana tupele lēnāk par 5 km/h neiet :( bet tā pat velcējas un ķeras. galvenais, lai tas velcējamais objekts iet līdz ar grunti.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 09:17 | Ziņa # 123
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Plēsoņa mānekli noķers arī pie 10 km/h.
Velcēšanas ātrms jāizvēlās no mānekļa spēles.

Man pag gadā bija Honda 20 Zs, ar to pavelcēt vēl varēja. Ar patreizējo Yamaha 50 EFI, pavelcēt sanāca tikai Daugavā pret straumi un ja vējš pūš pretī. Tā kā nav ko, daudz interesantāk ir just plēsoņas copi rokā! Tā tam būs būt! ;)


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
redbull88Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 23:02 | Ziņa # 124
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
iesakat kātu velcei kados testos labak garumos utt? 20-30 ls robezas paldies jums :)
 
martiDatums: Trešdiena, 20.03.2013, 23:18 | Ziņa # 125
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ņemtu normālu bomi, apmēram 2,4m garu (ne īsāku) ar testu 15-40gr ne mazāk.
konkrētu modeli nenosaukšu, bet cenu kategorija velk uz salmo produkciju.
tur arī bez problēmām servisā varēs spici nopirkt, ja nu kas.
prasi droši pārdevējiem, tie orientējas un nemelo.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 20.03.2013, 23:20 | Ziņa # 126
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Testam jau būtiskas nozīmes nav,garumam ari.Ja lieto voblerus,tad viņus nemet,bet ielaiž ūdenī un brauc prom.Gumijas var mest,tad nu testu var izvēlēties pēc mānekļa svara (arī vobleru,šūpiņu u.t.t.) Lielākā nozīme ir spicītes spēlei,pēc kuras arī nosaka,kas notiek ar mānekli (āķi aplipuši ar zālēm,māneklis nepārtraukti rokas pa grunti,ir cope, u.t.t) .Principa der praktiski jebkurš kāts.Pēc manām domām gana labs būtu vidējas akcijas kāts (medium jeb Moderate)-ne par mikstu,ne par cietu un gana izturīgs .Kaut kā tā.Kam tev tā nesportiskā nodarbe-loma dēļ? svilpo


esmu tur,kur neķeras:).
 
dadziicDatums: Trešdiena, 20.03.2013, 23:32 | Ziņa # 127
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Jau atradu budžeta klases variantu:
Shimano Alivio SALCX27MH 2,7 m 14-40gr cena 27,90
Velcei neko vairāk nevajag.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
martiDatums: Trešdiena, 20.03.2013, 23:40 | Ziņa # 128
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
garums kātam, tāds, jo parasti velcēju uzreiz ar 2 kātiem un tad lai vismaz drusku tālāk viens no otra sanāk.
lielas nozīmes tam protams nav - vairāk laikam psiholoģiski. bet spicītes spēlei ir nozīme liela, lai redzi, kas tur lejā notiek.
pārāk mīksts kāts ar dziļi skrienošo uztaisīs tādu loku, ka neko nesapratīsi, tāpēc labāk, ka akcija ātrāka.
dadzīša piedāvātais, iespējams, ir tas kas vajadzīgs.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
redbull88Datums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 00:18 | Ziņa # 129
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
paldies vechi ļoti atsaucigi! turās ! ari es esmu un busu atsaucigs! kam vina ui no berna kajas esmu nosvaidijies diezgan daudz ta jau nekada vaina bet nu gribas ienirt ari citos veidos un attistities talak paplašināt ta teikt profilu apgut pa lenam kko! protams heh loms ir jaa gan ari! nu mana skatiuma ari sava veida nagruzka jau ir kramesanas process tilpnes petnieciba daba atputa nu jamegina labi ka ir vīri kas padalas ar saviem padomiem kuriem atdarisu ar saviem ja bus vajadziba!
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 10:32 | Ziņa # 130
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote (dadziic)
Jau atradu budžeta klases variantu:
Shimano Alivio SALCX27MH 2,7 m 14-40gr cena 27,90
Velcei neko vairāk nevajag.

Pilnībā piekrītu! hello


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 12:45 | Ziņa # 131
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir divi salmo kātiņi - lētais gals ap 15 LVL katrs...spicīte tirinās, izturīgi, salauzt arī nav žēl...
Es Tavā vietā aizietu uz Salmo un tur tad arī paņemtu...starpcitu tie kātiņi, kas man ir, kalpo jau gadus 5 točna...izmantoju tos gan velcei, gan ne-smagai gruntenei, gan copei uz dzīvo..


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:26 | Ziņa # 132
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (paganels(pp))
Testam jau būtiskas nozīmes nav,garumam ari

Te nu es tev galīgi nepiekrītu ,Pats nekāds lielais velcētājs neēsmu . Bet pārbraucot no vienas vietas uz citu ,reizēm arī pavelcēju ,lai laiks neiet zudumā :) Iesaku neņemt īsāku par 2.10 it īpši ja strādā ar 2 pīckām . Un sākot no 14 ne mīkstāku (arī tas jau man liekas ka ir pa mīkstu),jo tad kā Martī rakstīja aizies lokā un neko īsti nesapratīsi :) Spicītei jābūt taisnai un nedauz jādrerb rādot mānekļa spēl,ja aiziet zālēs tu momentāli redzēsi ka tā vairs netrīc . Nu kaut kā tā :D Bet vispār dadiic ir liels spečuks šai lietā (man tā liekas) :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:44
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:32 | Ziņa # 133
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - tās visas ju ir papildus ērtības :)
Var arī piestiprināt pie laivas parastu inerces spoli, uztīt tur 100m auklas, pielikt pavadu un dragāt :D
Bet, ja tiešām velce kā cope veids aizrauj, tad tur jau vajag i eholoti, i daunriggeri, i pie kātu izvēles jāpieiet krietni nopietnāk! hello
/šodien filozofiski noskaņots/
chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 15:56 | Ziņa # 134
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Var arī piestiprināt pie laivas parastu inerces spoli, uztīt tur 100m auklas, pielikt pavadu un dragāt :D

Aigar, ibio ma..... runa iet par pīcku nevis par spolēm Eholote,jā. Bet nav aobligāti :) un tas tavs dauingers vispār nesaprotu kam vajadzīgs "Un vispār es gribu Zivnieka uzlējumu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.03.2013, 16:11 | Ziņa # 135
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - ibio ma, es Tev saku, ka var iztikt vispār bez kāta :p
A uzlējumus šogad ar vairāk uztaisīšu, tā nu gan ir laba manta. Daudz labāka par velci :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Velcēšana » Velcēšana (Viss par un ap velcēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv