[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Velcēšana » Velcēšana (Viss par un ap velcēšanu)
Velcēšana
kompaktaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:19 | Ziņa # 61
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
mans pārinieks saka,ka velcē tie,kas nemāk spiningot. svilpo
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:29 | Ziņa # 62
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kompaktais)
mans pārinieks saka,ka velcē tie,kas nemāk spiningot.

Tā nu gan nav, savs kaifs tur arī ir. Sēdi, baudi dabu, malko karstu tējiņu un ja vēl kaut kas pieķerās ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vieplisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:32 | Ziņa # 63
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Karstu tējiņu..
 
mlg2Datums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:33 | Ziņa # 64
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (kompaktais)
mans pārinieks saka,ka velcē tie,kas nemāk spiningot. svilpo


zelta vārdi


kam tici,tas ir
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:35 | Ziņa # 65
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tagad rudenī karstu tējiņu, vasarā var aliņu! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:36 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
A par to māk, vai nemāk spiningot, velcēt, da vispār makšķerēt. Kāda starpība? :)
Galvenais, lai cilvēkam pašam tā nodarbe iet pie sirds un viņš gūst no tā prieku! dance
Zemledus makšķerniekus arī daudzi nesaprot. Man agrāk arī likās dīvaina tauta :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
mlg2Datums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:41 | Ziņa # 67
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
parcopi
velcēt ar ir jāmāk


kam tici,tas ir
 
kompaktaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 19:56 | Ziņa # 68
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
-tupa blenz uz spicīti.
+var dragāt ar lētiem vobleriem.
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 20:21 | Ziņa # 69
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tas jau nav mīnuss ka var dragāt ar lētiem vobleriem :D Neteikšu ka Burtniekā velcētāji īpaši vilktu labus lomus uz lētajiem,ja vien tāds nav piemēram husky jerk :D Pats par 99% esmu mētātājs atlikušo procentu pielietoju pārbraucot no vienas vietas uz otru,pa retam kāda gadās,bet lai uz velci gūtu labus lomus ar jābūt meistaram.Velces niansēs neesmu īpaši iedziļinājies un loģiski ka neko dižu velcējot neesmu izvilcis,man pie sirds tomēr tik mētāšana,bez karstas tējas un citām fīčām :D
 
kompaktaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 20:49 | Ziņa # 70
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
pie var dragāt ar .....ir pielikts plusiņš
par tiem 99% es daru tieši tāpat,ja nav motora.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 20:54 | Ziņa # 71
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu nez. Savs kaifs velcē ir. Es gan to daru reti un rezultāti nekādi dižie nav bijuši, bet nav jau tupa blenšana uz spici vien. Var tupa noblenzt un spici un nenoķert nevienu zivi. Bet izvēloties pareizos mānekļus, vajadzīgās vietas kur pablenzt un vajadzīgos dziļumus, var tikt pie ļoti labiem lomiem. taada
Es pats neesmu uz rezultātu orientēts makšķernieks, man galvenais ir makšķerēšana kā process un emociju ieguve. ja
Vēl par velcēšanu - tagad tak ir iespēja to darīt ļoti tehniski. Downrigers, eholote......un nav jāskatās uz spici, jāskatās eholotē un atkarībā no dziļuma jākruķī downriggers. Var vērot displejā kādā dziļumā iet māneklis. Bet var arī pa senču metodei - airi rokās, pasmags šūpiņš galā un aidā! dance
Kā jau minēju, galvenais lai pašam sagādā prieku! ;)
Katrs makšķerēšanas veids ir īpašs un tieši tāpēc cope ir superīgs pasākums. Katrs var izvēlēties sirdij tīkamāko! ja
Gruntmakšķeru cienītājiem neviens neieskaidros, ka super ir vērot pludiņu, vai karpiniekam to, ka iet forelēs ir pats labākais :D
A es par cik neesmu nekāds spečuks un doktora disertāciju kādā atsevišķā copes veidā negribu aizstāvēt, tad man atkarībā no noskaņojuma patīk jebkurš copes vieds ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kompaktaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 21:03 | Ziņa # 72
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Tur jau tā lieta,ka nekas nav jāzin,braukā apkārt,gar kantīm,gan jau paņems.
Nu tas tā,a to te tāds klusums prieks
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 21:12 | Ziņa # 73
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kompaktais)
Tur jau tā lieta,ka nekas nav jāzin,braukā apkārt,gar kantīm,gan jau paņems.

nene
Tad jau spiningošana arī ļoti elementāra lieta. Apmētā tās pašas kantis, zāļu malas, niedru malas, sēkļus....un lieta darīta! Gan jau paņems ir tad, ja jūrā ielidina grunteni, bet spriežot pēc dažu labu rezultātiem, daži arī šim apgalvojumam nepiekritīs svilpo :D
Arī velcējot ir daudz dažādas nianses un pat mānekļa vadīšana. Var velcēt taisni, var zigzagiem pa to pašu kanti...var mainīt ātrumus....
Tieši tāpat kā spiningošana taču nav tikai met un velc.
Tas arī tā, sen te neesmu bijis :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
kompaktaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 21:19 | Ziņa # 74
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
nu re,aizgāja plaude
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 08.11.2011, 21:25 | Ziņa # 75
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Starp citu, pēdējo reizi Lielupē nekas īpašs. Divas līdakas, lielākā 2,2kg un viens zandarts nedaudz virs kilo :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Velcēšana » Velcēšana (Viss par un ap velcēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv