[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » PVC laivas (Viss par PVC laivām(no armētās gumijas))
PVC laivas
J0nisDatums: Piektdiena, 19.04.2013, 18:30 | Ziņa # 166
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tu mani sabiedēji Es ar pirmo gadu aiz slinkuma atstāju laivu salocītu . Bet cik dzirdēju, viņai nekas nevarot kaitēt ja sausā vietā .Laikam arī pirms upes brauciena būs jāpārbauda :) Varbūt kāds zin pastāstīt kā tur ir ar tām PVC laivām ,Var viņas turēt nepiepūstas ???Goglē protams var visu ko atrast ,bet viedokļi dalās . Gribētos ko dzirdēt no pašu zēniem kas ar tādu lietu ir saskāries :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 11:16 | Ziņa # 167
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ūdens, palīgi un Cif netīrumus dabūja nost! Tagad laiva tīra! ja





Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 11:22 | Ziņa # 168
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
izlaidi aplīti? :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 11:38 | Ziņa # 169
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
izlaidi aplīti?

Jū! dance






Vairāk foto pie motoriem :)
Pielikumi: 1176201.jpg (52.3 Kb) · 0291625.jpg (79.2 Kb) · 5667043.jpg (86.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BriedisDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 12:37 | Ziņa # 170
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Ūdens, palīgi un Cif netīrumus dabūja nost!

Galvenais bija palīgs! svilpo

P.S. Vakar satikām Zivnieku, arī gāja laivu pavasarim gatavot raksta


Ne spīles un, ne asakas!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 18:24 | Ziņa # 171
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Briedi ,forša veste ja ,es ar tādu gribu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.04.2013, 19:58 | Ziņa # 172
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - kas tad tai vestei tik burvīgs? Tā plastmasas svilpīte, kas klāt vestei :D
Un vispār - tā ir Spulgita veste! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Piektdiena, 26.04.2013, 08:38 | Ziņa # 173
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
J0ni - kas tad tai vestei tik burvīgs? Tā plastmasas svilpīte, kas klāt vestei


Ne tā svilpīte bet tā bantīte kurai klāt svilpīte :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 26.04.2013, 12:52 | Ziņa # 174
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Ne tā svilpīte bet tā bantīte kurai klāt svilpīte



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Sestdiena, 26.04.2014, 12:49 | Ziņa # 175
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar ar Briedi veicām pēdējos remontdarbiņus laivai, nu sezonai gatava! ja
From April 26, 2014

From April 26, 2014

From April 26, 2014

From April 26, 2014


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vinnisDatums: Sestdiena, 10.01.2015, 22:59 | Ziņa # 176
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Labdien!-- ko jūs speciālisti teiktu par šādu laivu?- outland ipb-300-sl . Elektromotors iegādāts outland 1100. finanse šim pasākumam ir tik cik ir. protams laivai nav ķīlis un pilnā cietā grīda.


Pielikumi: 3150994.jpeg (10.6 Kb) · 1203538.jpg (86.5 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.01.2015, 00:11 | Ziņa # 177
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu ko speciālisti teiktu, bet manuprāt ir ok. Protams, divatā nebūs ērti tādā laivā, toties, ja jānes vienam, tad daudz vieglāka par lielāku. Cieto grīdu var pats uztaisīt no 9mm mitrumizturīgā finiera, kā es taisīju. Bet ķīlis braucot ar elektromotoru nav tik svarīgs, tie ātrumi tāpat ir niecīgi un vadamību dikti neietekmē, glisēt tāpat nav iespējams :D
Domāju, ka ir ok! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
vinnisDatums: Svētdiena, 11.01.2015, 00:36 | Ziņa # 178
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
paldies!--- es jau izgāju cauri forumam--redzēju Jūsu meistardarbu--- labs risinājums.es tāds amatieris vien esmu - no krasta vien makšķerēju iepriekš,pāris reižu čomiem līdzi esmu bijis. bet forumus pārlasījies esmu līks


Ziņojumu laboja vinnis - Svētdiena, 11.01.2015, 01:08
 
vinnisDatums: Svētdiena, 11.01.2015, 00:40 | Ziņa # 179
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 23
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote parcopi ()
Nezinu ko speciālisti teiktu, bet manuprāt ir ok.
-- cik noprotu ,tad tieši Jūs esiet speciālists.-- paldies!-- man ap dūšu palika drusku vieglāk. redzēs kādi būs pirmie izbraucieni,tad jau video ielikšu.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.01.2015, 19:05 | Ziņa # 180
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote vinnis ()
redzēs kādi būs pirmie izbraucieni,tad jau video ielikšu.

Ieliec gan kādu atskaiti, foto vai video ;) Tas palīdzēs arī citiem saprast, vai kas tāds der viņiem, vai vajag ko lielāku u.t.t. Skatīties veikalos un internetveikalos tomēr nav tas pats, kas redzēt copmaņus reālajā vidē tādā un tādā laivā! Lai veicas! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » PVC laivas (Viss par PVC laivām(no armētās gumijas))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv