[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Airu laivas (Viss par airu laivām(koka, plastika, stiklaškiedras))
Airu laivas
BebrsDatums: Trešdiena, 10.10.2012, 10:13 | Ziņa # 76
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Nav bildes- nav zives :D
 
martiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 09:09 | Ziņa # 77
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
cik kg enkuru nez vajadzētu pellai, lai arī normālā pūtienā noturētu?
domāju tos bodēs nopērkamos tipa čuguna vai duralumīnija (figviņzin kas tas par sakausējumu)



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 10:56 | Ziņa # 78
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
figviņu zin...man šitie saliekamie nepatīk...tāpēc, ka ne vienmēr viņi momentā ieķeras zemē, un ja pūtiens ir labs, tad kamēr šamais ierokas, var jau būt, ka esi pārplēsis pāri kantij un tad ir tirsā - velc atkal ārā, airējies atpakaļ, met atkal...kā arī ir otra galējība - akmeņi, var ieķerties tā, ka griez nost, vienīgi var ķimerēt augšā sistēmiņu ar drāti, ka ieķeršanās gadījumā drāts pārtrūkst un enkurs velkas ārā otrādāk, tobiš ar pakaļgalu uz augšu...

man laivai ir tāda kā svara bumba - smaga, bet vēl nav pievīlusi...man pat liekas, ka garāžā mētājas pāris cilājamās svara bumbas un hanteles - vo tā ir štelle...ja ir vēlme varu iešķiņķoķ...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 10:59 | Ziņa # 79
Grupa: Dzēstās
Quote (Zivnieks)
ka ne vienmēr viņi momentā ieķeras zemē, un ja pūtiens ir labs, tad kamēr šamais ierokas, var jau būt, ka esi pārplēsis pāri kantij un tad ir tirsā - velc atkal ārā, airējies atpakaļ

Jā, šitam es piekrītu.
 
martiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:10 | Ziņa # 80
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vot fak. likās, ka šitie ir baigi labie. labi, ka brīdinājāt.
man vēl viens kaut kāds enkuru tandēms ir, bet gribēju kaut kad iegādāt vēl vienu, jo citreiz ir forši uz diviem ankuriem stabili iesēsties, lai negrozās laiva.
tandēms tāpēc, ka divi nezidevušies sasieti kopā un sanāca izdevies :)
viens viegls ar baigiem āķiem, otrs smags ar švakiem āķiem.
savējo labo seno usmas ezerā nirstot atrasto biju spiests nogriest, jo labi ieķērās nekustināmā objektā :(


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:16 | Ziņa # 81
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu te ir divi varianti - viegli, ar domu, ka laivu notur ieķeroties gruntī, vai otrs - vienkārši masa....es noteikti liktu uz masu, vismaz tad, ja ir svarīga konkrēta apstāšanās vieta....


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:20 | Ziņa # 82
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man viens tāds saliekamā tips garāžā mētājās...kādu brīdi ar viņu nocopējos, un pūtiena laikā metu viņu aiz kants, lai uzpūšot uz kants šamais ieķertos...kad ieķērās, turēja labi :D

bet divi enkuri ir baigi nepieciešama štelle, īpaši ja laivā ir divatā un mauc uz pludiņiem...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:23 | Ziņa # 83
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Mani dzelzs kirbuļi(lielo skatuves aizkaru atsvari) mani vēl nav pievīluši chukle
Bet ja gribās enkuru, tad labāk smagu un nesaliekamu. Vismaz man tā šķiet.


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:29 | Ziņa # 84
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba


vai



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:36 | Ziņa # 85
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
32kg nirga


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:45 | Ziņa # 86
Grupa: Dzēstās
Smagajiem vajag resnu striķi, lai vieglāk izvilkt. Tievie griežas rokās. Un mezglu ik pa metram. :)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:47 | Ziņa # 87
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man liekas, ka tā, kas man ir garāžā, varētu būt 10niece, ja vajag varu uzdāvāt...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZorroDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 11:48 | Ziņa # 88
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Varu iedomāties kā izskatītos no malas, ja vilktu no dubļiem 16kg svaru ārā :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
MārisDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 12:28 | Ziņa # 89
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Cik atceros no dienesta, tad, ne jau enkura forma vai svars vien nosaka to, vai tas noturēs kuģi, svarīgāk ir, cik daudz no enkura ķēdes noguļās uz grunts (jo skarbāki apstākļi, jo vairāk). Varbūt ir vērts enkuram tuvākos pāris metrus striķi aizstāt ar kārtīgu govs ķēdi? No otras puses, man nav ne jausmas vai šitais attiecas uz airu/motorlaivām... :)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 16.10.2012, 12:37 | Ziņa # 90
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
pēc būtības jau pareizi ir, bet....enkura formai un uzbūvei ir nozīme...jo, ja piemēram šāds saliekamais enkurs, nebūtu saliekams, bet stacionāri ragains, tad priekšējā ķēde panāktu, ka tā gals noguļas uz grunts un kājas ļoti ātri atrod ceļu gruntī....bet...ja tas ir saliekams, tad šmuce ir tāda, ka visticamākais, tad ar ķēdes palīdzību tas noguļas uz grunts un uzsāk slīdēt laivas vilkts un ta ir jāpaiet brīdim, kamēr tās kājas izdomā izlekt ārā un ieķert gruntī...vēl gan arī kāju savstarpējiem leņķiem un to garumam ir nozīme,

bet nu jā....katrā ziņā tās tik manas domas un uz fizikas un visādām citādām patiesībām nepretendēju :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Airu laivas (Viss par airu laivām(koka, plastika, stiklaškiedras))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv