[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Airu laivas (Viss par airu laivām(koka, plastika, stiklaškiedras))
Airu laivas
AnatolijsDatums: Svētdiena, 08.05.2011, 19:49 | Ziņa # 31
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Minhauzens)
jo parēķinot motoru kaut 5 zs un laivu kopā, tad galvu reibinoša cena sanāk. Bet ja 2,5 vai 3,5 zs ņem, tad nav tik briesmīgi

Nu jā, 2,5zs un 5zs jau ir 200Ls starpība fish


Za ribalku!
 
MinhauzensDatums: Svētdiena, 08.05.2011, 23:01 | Ziņa # 32
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Anatolijs)
Nu jā, 2,5zs un 5zs jau ir 200Ls starpība fish

Es te pakalkulēju, un TOHATSU 5zs motoru salīdzināju ar pārējiem četriem 2,5 zs motoriem no Suzuku, merkūra, Hondas un Yamahas tad 200 nesanāca vidēji 110 ls starpība. Manis domātais 5 zs motors dabūjams pa nepilniem 650 Ls. Domāju pat kaulējoties iespēja cenu samazināt. Bet tā laiva bez aprīkojuma sākot no 499 Ls :( tad vēl airi, krēsli, kātu turētāji !! Kopā saliekot uz papīra dusma acis negrib uz cipariem vairs skatīties.


Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
MinhauzensDatums: Svētdiena, 08.05.2011, 23:07 | Ziņa # 33
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Anatolijs)
Manuprāt viss atkarīgs no ūdenstilpnes un attālumiem, kādus plānots pārvietoties. Mazie motoriņi un elektromotori ir labi uz īsiem pārbraucieniem pa ūdeņiem un velcei, bet ja ir domāts braukt lielus un garus gabalus, tad elektromotori uzreiz atkrīt, bet ar mazo benzīnnieku arī nebūs lietderīgi braukt garu gabalu, jo tas aizņems ļoti daudz laika. Neskaties ko Tev saka spečuki, bet parēķini pats, kur Tu visbiežāk ar laivu plāno makšķerēt, kādas ir tavas vēlmes un, protams, arī finansiālās iespējas un tad arī nolem kādu laivu un motoru tieši tev arī vajag. Nepērc jau priekš "spečukiem", bet sev! ja
Neesmu nekāds laivu lietpratējs, bet tā laiva, par kuru prasīji, izskatās pat ļoti laba makšķerēšanai un motoru jau var pielikt kāds ir ;)

Nu Tev taisnība. Man svarīgi, lai ar airiem varētu savu tuvo ezeru bagarēt un motors Burtnieka un citu attālāku ezeru iekarošanai. Mūsu Lādes ezerā aizliedza izmantot piepūšamās laivas un motori arī ir aizliegti :(



Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 08.05.2011, 23:40 | Ziņa # 34
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es TOHATSU pārāk neuzticētos. Man vienam paziņam jau pirmajā braucienā nācās airus izmantot atpakaļ ceļā :(
Arī izstādē Ķīpsalā parunājām ar pārstāvjiem, lai godīgi pasaka, cik motorus nes atpakaļ.....tā nav reta parādība.
Ja jau var atļauties motoram 650Ls, tad labāk vēl nedaudz piemest un pirkt tādu, kas tiešām kalpos mūžīgi :)
Nu un par tām cenām - tādas laivas, kas domātas copei, jebkurā gadījumā visas būs dārgākas. Kaut vai tie paši "Pelican" katamarāna varianti. Ja grib kaut ko labu un lētu, tad nevajag pirkt copes laivu, bet parastu stiklašķiedras laivu, kaut vai to pašu "Samu", vai kādu citu. Arī ar maziem motoriņiem slīd labi, kopt praktiski nevajag un ir vieglas. Nav, protams, tāds komforts, kā copes laivās, toties cena patīkama. :)
Par pārējo piekrītu Anatolijam :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MinhauzensDatums: Pirmdiena, 09.05.2011, 01:18 | Ziņa # 35
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (parcopi)
Es TOHATSU pārāk neuzticētos. Man vienam paziņam jau pirmajā braucienā nācās airus izmantot atpakaļ ceļā :(
Arī izstādē Ķīpsalā parunājām ar pārstāvjiem, lai godīgi pasaka, cik motorus nes atpakaļ.....tā nav reta parādība.
Ja jau var atļauties motoram 650Ls, tad labāk vēl nedaudz piemest un pirkt tādu, kas tiešām kalpos mūžīgi :)
Nu un par tām cenām - tādas laivas, kas domātas copei, jebkurā gadījumā visas būs dārgākas. Kaut vai tie paši "Pelican" katamarāna varianti. Ja grib kaut ko labu un lētu, tad nevajag pirkt copes laivu, bet parastu stiklašķiedras laivu, kaut vai to pašu "Samu", vai kādu citu. Arī ar maziem motoriņiem slīd labi, kopt praktiski nevajag un ir vieglas. Nav, protams, tāds komforts, kā copes laivās, toties cena patīkama. :)
Par pārējo piekrītu Anatolijam :)

Par tām Sams laivām dzirdēts daudz negatīva stabilitātes dēļ. PELIKAN laivas baig sālītā cenā. Zem 3m jau pāri pa 500 Ls . Es vairāk skatos uz tām ar plakanajiem dibeniem. Jo tad ir droši stāvēt kājās un spiningot. Amber man liekas tā viņas sauc. Lētas un pieklājīgas laivas. Domāju 3,15 m laivā pietiktu vietas diviem copmaņiem :) Par motoriem vēl pētu un uzklausu cilvēku viedokļus. Itkā saka kad TOHATSU motoriem visas iekšas esot Yamahas vai Merkūra ( precīzi neatceros) Mazajiem akal viens mīnuss, nav atpakaļgaitas, bet domāju tas nav tas briesmīgākais. Kāds motors tev pašam liekas sakarīgs un ko tu varētu ieteikt ?



Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D

Ziņojumu laboja Minhauzens - Pirmdiena, 09.05.2011, 01:20
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 09.05.2011, 17:47 | Ziņa # 36
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Minhauzens
Tu tas pats, kas pa šito arī CL interesējas? :) Tohatsu ir identiski motori Mercury - iekšas vienas un tās pašas tikai nosaukums cits :D Jau CL minēju, ka man Tohatsis iet jau 8 sezonas, šogad sākumā bija pirmā problēma - karburators bija aiztirsies un nācās aiznest lai iztīra, kā arī daudziem kolēģiem, kas lieto Tohatsi ir tikai labākās atsuksmes taada Vo tas, ko es noteikti neiesaku pirkt ir PARSUN motori - tie tiešām ir ķīniešu brīnumi un divas paziņas ar to brīnumu ieberzās :D
Bet es personīgi par tohatsu, varu teikt tikai ja


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.05.2011, 17:54 | Ziņa # 37
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
Vo tas, ko es noteikti neiesaku pirkt ir PARSUN motori

Tur nu var piekrist par visiem 100%, labāk naudu netērēt uz tādiem hello
Es iepriekšējā topikā tieši "Parsun" arī biju domājis, nevis "Tohatsu", sajuka nosaukumi. Tā gadās alus
Izstādē arī tieši ar "Parsun" pārstāvjiem runājām un viņi paši atzina, ka daudzus nes atpakaļ :)
Nu un par tām laivām, tad ņem stiklašķiedrinieci, vai vieglā alumīnija laivu ar plakano dibenu un būs ok ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MinhauzensDatums: Pirmdiena, 09.05.2011, 22:02 | Ziņa # 38
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Zivnieks)
Minhauzens
Tu tas pats, kas pa šito arī CL interesējas? :) Tohatsu ir identiski motori Mercury - iekšas vienas un tās pašas tikai nosaukums cits :D Jau CL minēju, ka man Tohatsis iet jau 8 sezonas, šogad sākumā bija pirmā problēma - karburators bija aiztirsies un nācās aiznest lai iztīra, kā arī daudziem kolēģiem, kas lieto Tohatsi ir tikai labākās atsuksmes taada Vo tas, ko es noteikti neiesaku pirkt ir PARSUN motori - tie tiešām ir ķīniešu brīnumi un divas paziņas ar to brīnumu ieberzās :D
Bet es personīgi par tohatsu, varu teikt tikai ja

Sveiks ! hello
Jā es tas pats tipiņš ar vienu sāpi :D Es te ceņšos no visiem izdibināt kādu viedokli vai pieredzi. Tāpēc arī ir vienādi jautājumi :D Man godīg sakot ir tas štuks uz tavu piedāvāto marku, jo CL izlasīju visus vecos komentārus un nu uzreiz arī uzmetu savu aci uz .šo motoru. Tagad tik jāizdomā reāli, cik var tērēt laivai un motoram. Ja sieva nenositīs mani, tad jau 5zs var ņemt un labu laivu :D



Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 16:55 | Ziņa # 39
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Minhauzens
re ku iekš cl sludinājumiem ir viena laiviņa - http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-3419.htm pa tādu ciparu, es viņu vismaz apskatīties un pačamdīt gribētu noteikti :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 17:11 | Ziņa # 40
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
re ku iekš cl sludinājumiem ir viena laiviņa

Izskatās feina! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MinhauzensDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 20:41 | Ziņa # 41
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote (Zivnieks)
re ku iekš cl sludinājumiem ir viena laiviņa - http://www.copeslietas.lv/site/sludinajumi/view-3419.htm pa tādu ciparu, es viņu vismaz apskatīties un pačamdīt gribētu noteikti :)

Jā, laiva liekas laba. Bet ! Tā cena neticami zema priekš tādas laivas. Svars arī labs 98 kg



Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
MinhauzensDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 20:46 | Ziņa # 42
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 18
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kļūdījos ar svaru 92 kg. Tad jau tur domājams 5 zs motors būs par vāju doma Pluss tas, kad liela un reāli ietilpīga ar augstiem bortiem. Tas ir labi. Gribētu dzīvē aplūkot un uz ūdens, kā darbojas :)


Latviešu nacionālais ēdiens ir otrs latvietis :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 10:51 | Ziņa # 43
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Minhauzens
man ir līdzīgas formas laiva tikai alumīnija, kurai svars varētu būt biš pāri 100 kg. ; šitā ir stiklšķiedras, kas nozīmē, ka viņa slīdēs vēl smukāk. Ja gribi apskatīt ko iespēj 2.5 zs motoriņš uz tādas tipa laivas, varu piedāvāt atbraukt pie manis ciemā un vienu līkumu izmest. taada Ar 5 zs tāda laiva ietu jau pavisam smuki ja
Ja kas vari uzzvanīt 26628882!


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 15.05.2011, 17:31 | Ziņa # 44
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Varu apliecināt, ka slīd diezgan labi arī ar 2,5zs motorīti! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ilmarsDatums: Svētdiena, 16.10.2011, 20:18 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki kads varbut zin cik garus airus vajag 4.2-4.6m. garai koka laivaj un cik platas un garas lāpstiņas un vai no 2.6cm.plata dēļa sanāks normāli airi jo0 4cm. beigušies?


ilmārs dzigurs
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Laivas » Airu laivas (Viss par airu laivām(koka, plastika, stiklaškiedras))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv