Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 7
Viesi: 6
Lietotāji: 1
marti
Sākums » Ziņas » Ziņas

Šogad Lielā talka plānota akcentējot ūdeņu un to malu tīrību
[ ] 21.01.2012, 02:57


Šogad Lielā talka plānota akcentējot ūdeņu un to malu tīrību


Sēlija jeb Augšzeme, arī Augškurzeme, Augšgals, Sēla vai Sēlene (lietuviešu: Aukšzemė, latīņu: Selonia vai Selen) ir kultūrvēsturisks novads Latvijā, kas aptver daļu no mūsdienu Aizkraukles, Jēkabpils un Daugavpils rajoniem sākot no Valles rietumos pie Zemgales robežas līdz pat Kaplavai Baltkrievijas pierobežā.
Sēlijas Vides Aizsardzības Asociācija ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras pamatuzdevums ir Sēlijas novada vides aizsardzības jautājumu risināšana.
Sēlijas Vides Aizsardzības Asociācijas atbalstīšana uzņēmumiem paredz nodokļu atvieglojumus no VID puses un zaļi domājoša uzņēmuma reputācijas iegūšanu, gan sadarbības partneru, gan klientu un arī sabiedrības acīs.
Sēlijas Vides Aizsardzības Asociācija ir uzrunājusi vairākus uzņēmumus atbalstīt šos pasākumus un tas ir guvis atsaucību.
Par galveno motivatoru šādai sociāli atbildīgai rīcībai uzņēmumi min sabiedrības intereses pieaugumu.
Cilvēki šādos projektos iesaistās un vēlas līdzdarboties vides sakopšanā, sākot ar savu māju, pagalmu un pilsētu, tādēļ arī uzņēmumiem jābūt aktīviem un atbildīgiem pret apkārtējo vidi.
Mēs esam patiesi gandarīti, ka uzņēmumi iesaistās Sēlijas vides sakārtošanā, katrs sniedzot savām spējām atbilstošu ieguldījumu finansējuma, ekipējuma un darba formā. Mums nozīmīgs ir jebkurš atbalsts, jo joprojām mūsu novados ir ļoti daudz skaistu, bet nesakoptu pļavu, ceļmalu, pagalmu, mežu un upmalu, kuras varam savest kārtībā.
Uzņēmumi aicināti izskatīt savas iespējas "Sēlijas Tīrības dienu” atbalstīšanā .
Tādējādi atbalstīt arī mazākā apmēra, tajā paša laikā piedaloties mūsu valsts kopīgā sakopšanā un parādot savu sociālo atbildību.
Ja vēlaties atbalstīt Sēlijas novada sakopšanu, esat aicināti sazināties ar "Sēlijas Vides Aizsardzības Asociācijas” biroju:
Par akciju:
Akcijas "Sēlijas tīrības dienas” mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret savu valsti, uzturēt to tīru un sakoptu, kā arī ar neiecietību izturēties pret tās piemēslotājiem. Paralēli talku organizēšanai, iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties netīro, piemēsloto vietu apzināšanā, par tām informējot plašāku sabiedrību, tādējādi liekot noteikto teritoriju apsaimniekotājiem būt aktīvākiem kārtības uzturēšanā.
Šogad Lielā talka plānota akcentējot ūdeņu un to malu tīrību, upju, ezermalu sakopšanu nevis vienā dienā- 21.aprīlī, bet arī visas pavasara un vasaras garumā. Tāpēc pie manis vērsās ar jautājumu- vai varam reģionos atrast makšķernieku un klubu starpā cilvēkus, kuri zinātu kur sakopšana būtu vajadzīga visvairāk.
Te derētu aktīvisti, kuri gatavi kalpot par vietējiem kuratoriem. Intetersē gan Jūsu domas par šo jautājumu, gan konkrēti cilvēki, varbūt varam jau arī kopīgi lūkot reģistrēt nesakoptas vietas
.

Sēlijas Vides Aizsardzības Asociācija
Vairāk informācijas:
Jāzeps Valainis,
Tel.: 26467085
E-mail: info@svaa.lv
www.svaa.lv
Kategorija: Ziņas | Pievienoja: paligs | Birkas: vides sakopšana, SVAA, talka pie ūdeņiem
Skatījumu skaits: 646 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 5.0/3 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.224.166.141
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv