Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 6
Viesi: 6
Lietotāji: 0
Sākums » Ziņas » Ziņas

“Rudens līdaka 2011” būs novembrī
[ ] 21.10.2011, 00:45

"Rudens līdaka 2011” būs novembrī


Alūksnes novada pašvaldības aģentūra "Alja” organizē spiningošanas sacensības "Rudens līdaka 2011”, kas notiks 5.novembrī Alūksnes ezerā pie Ziemera pagasta "Jaunsētām”.

"Sacensību nolikumā nekas būtiski nav mainījies salīdzinājumā ar iepriekšējām "Rudens līdaku” spiningošanas sacensībām. Galvenās balvas saņems trīs lielāko (smagāko) līdaku ieguvēji. Lomā drīkst paturēt piecas līdakas, kuru garums nav mazāks par 60 centimetriem. Šoruden noteikti ķersies zandarti, kas iepriekšējos gados bija retums, tāpēc balvas būs arī par lielāko (smagāko) zandartu, kā arī par asari. Gadījumā, ja trofejas zivju svars būs vienāds vairākiem dalībniekiem, uzvarēs garākās zivs ieguvējs,” stāsta aģentūras direktors Māris Lietuvietis.

Sacensības notiek individuālā konkurencē. Dalībnieki netiks dalīti grupās pēc vecuma un dzimuma. Katram makšķerniekam vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, būs jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte un derīga makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā. Tās varēs reģistrācijas vietā, kur dalībnieki varēs reģistrēties līdz pulksten 8.00. Dalības maksa – 10 lati. M.Lietuvietis norāda, ka sacensību organizatori nodrošinās siltu launagu, automašīnu stāvvietas un laivu nolaišanu ezerā.
Sacensību laikā varēs spiningot (velcēt) ar vienu spiningu, aizliegts zivju ķeršanai izmantot cemmerēšanas sistēmas, dzīvās ēsmas, grunts makšķeres, mušiņ­makšķeres un pludiņmakšķeres  Sacensības sāksies pulksten 8.15 un turpināsies līdz pulksten 14.00, kad dalībniekiem noķertais loms jānodod tiesnešiem svēršanai.

M.Lietuvieti iepriecina, ka par spiningošanas sacensībām jau interesējas makšķernieki no citiem novadiem - Balvu, Gulbenes, arī no Rīgas. Viņš atzīst, ka šajā dienā nav citu pasākumu makšķerniekiem, tāpēc sacensībās varētu būt vairāk dalībnieku nekā iepriekšējās reizēs. Pašlaik tiek apzināti sponsori, kuri nodrošinās balvu fondu uzvarētājiem.

Mārīte Dzene 20.10.2011. 11:14 www.aluksniesiem.lv


Kategorija: Ziņas | Pievienoja: copmanis78 | Birkas: rudens līdaka, Alūksnes ezers
Skatījumu skaits: 889 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 5.0/1 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.224.166.141
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv