WuTangLV, parcopi, Zivnieks
Sākums » Ziņas » Ziņas

Pludiņmakšķerēšanas čempionātā triumfē komanda "Milo"
[ ] 20.09.2011, 10:44

Latvijas pludiņmakšķerēšanas čempionātā šogad triumfēja komanda "Milo". Šajā nedēļas nogalē divas dienas notika trešais, noslēdzošais 2011.gada čempionāta posms. Tajā uzvaru izcīnīja komanda "MB Carp Coleccion", otro vietu ieguva "Milo", bet trešajā vietā ierindojās komanda "Salmo". Individuāli trešajā posmā uzvaras laurus plūca "Milo" pārstāvis Ivans Daņilovs, otrajā vietā bija komandas "Maver" pārstāvis Jānis Sturme, bet trešajā - "Salmo" komandas līderis Normunds Grabovskis.
Čempionāta kopvērtējumā aiz komandas "Milo" otrajā vietā ierindojās "Salmo", bet trešajā - "MB Carp Coleccion".
Individuāli par Latvijas labāko pludiņmakšķernieku 2011.gadā tika kronēts Ivans Daņilovs, otro vietu izcīnīja viņa komandas biedrs Agris Ziediņš, trešajā - arī "Milo" pārstāvis Igors Jastremskis.
Latvijas čempionātu rīko Latvijas Makšķerēšanas sporta federācija (LMSF). Tradicionāli tas notiek trijos posmos, katrā posmā sacenšoties divas dienas. Katrā komandā startē pieci sportisti. Tradicionāli Latvijas čempionāta pirmajos posmos piedalās arī Lietuvas un Igaunijas sportisti.
Kā sacensību dalībniekus informēja LMSF pārstāvis Grabovskis, nākamgad tiks rīkoti pieci čempionāta posmi.

LETA, 18.09.2011.
Kategorija: Ziņas | Pievienoja: copmanis78 | Birkas: pludiņmakšķerēšana, Milo, makšķerēšanas sacensības
Skatījumu skaits: 679 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 5.0/1 |