Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 10
Viesi: 10
Lietotāji: 0
Sākums » Ziņas » Ziņas

Par paaugstinātas ledus bīstamības periodu!
[ ] 13.01.2014, 22:36


Par paaugstinātas ledus bīstamības periodu!

Ņemot  vērā meteorologu prognozes, tuvākajā laikā gaidāms, ka Rīgas ūdenstilpēs sāks veidoties ledus, līdz ar to Rīgas Pašvaldības policija atgādina, ka 2013.gada septembrī stājās spēkā Rīgas domes 19.06.2007. saistošo noteikumu Nr.80 „Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā” grozījumi. Grozījumos noteikts, ka Rīgas pilsētas izpilddirektors ar rīkojumu var noteikt paaugstinātas ledus bīstamības periodu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajās ūdenstilpēs, kad aizliegts atrasties uz ūdenstilpes ledus. Par noteikumu neievērošanu ir paredzēta administratīvā atbildība - naudas sods līdz septiņdesmit vienam euro.
Savukārt, ja noteikumu  prasību neievērošanas rezultātā ugunsdzēsības un glābšanas dienests, policija, neatliekamā medicīniskā palīdzība vai citi speciālie dienesti tiek iesaistīti personu glābšanas darbos, paredzētais naudas sods ir no simt četrdesmit diviem euro līdz trīssimt piecdesmit euro.
Pērn, pirms Ziemassvētkiem dažās Rīgas ūdenstilpēs jau bija izveidojusies pirmā trauslā ledus kārtiņa, kuru kā zemledus makšķerēšanas cienītāji, tā bērni steidza izmantot izklaidēm, līdz ar to no 21.12.2013. ar Rīgas pilsētas izpilddirektora 19.12.2013. rīkojumu Nr.533-ir Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajās ūdenstilpēs tika noteikts paaugstinātas ledus bīstamības periods, kas joprojām ir spēkā. 
Atpūtai pie ūdens, tajā skaitā makšķerēšanai, jāsagādā nevis satraukums un nepatīkami starpgadījumi, bet gan patīkamas emocijas, līdz ar to Rīgas Pašvaldības policija brīdina par atrašanos uz ledus paaugstinātas ledus bīstamības periodā un sekām, kādas var iestāties, kā arī aicina par bīstamības periodā Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā uz ledus pamanītajām personām jebkurā diennakts laikā informēt Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes dežūrdaļu, zvanot uz tālruņa numuriem 67518202, 112 vai 110.


Ar cieņu,
Rīgas Pašvaldības policijas
Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības
pārvaldes priekšnieks
Edgars Rudzītis
Kategorija: Ziņas | Pievienoja: parcopi | Birkas: ledus bīstamība, pašvaldības policija, glābēji
Skatījumu skaits: 1091 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 5.0/2 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.90.185.120
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv