Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » Ziņas » Ziņas

Papes ezerā ievieš jaunu makšķerēšanas kārtību
[ ] 03.10.2012, 10:20


Papes ezerā ievieš jaunu makšķerēšanas kārtību

Papes ezerā stājusies spēkā licencētās makšķerēšanas kārtība – papildus jāievēro vairāki jauni noteikumi. Par izmaiņām informē Papes Dabas parka pārstāvis Ints Mednis.

Turpmāk makšķerēšanai Papes ezerā un Papes kanālā nepieciešama makšķerēšanas karte kopā ar personu apliecinošu dokumentu un Papes ezera makšķerēšanas licence attiecīgajam periodam. Ja tiek izmantota airu laiva, kas aprīkota arī ar dzinēju līdz pieciem zirgspēkiem, nepieciešama Papes ezera airu laivas reģistrācijas karte. Reģistrācija ir bez maksas.

Ar airu laivu aizliegts atrasties Papes ezerā pusotru stundu pirms saullēkta un pusotru stundu pēc saulrieta. Papes kanālā makšķerēšana atļauta tikai no krasta. Zivju sugas, to atļauto lielumu, saudzēšanas laiku un daudzumu nosaka "Makšķerēšanas noteikumi". Par noteikumu neievērošanu fiziskām personām var uzlikt naudassodu no 10 līdz 500 latiem. Par pārkāpumiem iespējams ziņot vides inspektoram, zvanot pa tālruni 29108847.

Papes ezers ir dabas lieguma zona, kurā ir spēkā Latvijas Republikas makšķerēšanas un dabas parka "Pape" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi. Papes kanāls savieno ezeru ar Baltijas jūru, atrodas Rucavas novada administratīvajā teritorijā un ir publiska ūdenstilpe.

Papes ezera un Papes kanāla makšķerēšanas licences var iegādāties Brušvītos, Kalnišķos, kioskā pie savvaļas zirgu ganībām, Rucavas Novada domē un degvielas uzpildes stacijā "Kings" Nīcā. Par laivu reģistrāciju var interesēties Rucavas Novada domē un Papes dabas parka fondā. Sīkāka informācija atrodama mājaslapā pdf-pape.lv.

"Kurzemes Vārds"

Dana France,


Kategorija: Ziņas | Pievienoja: copmanis78 | Birkas: noteikumi, papes ezers
Skatījumu skaits: 763 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 5.0/1 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.90.185.120
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv