Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 2
Viesi: 1
Lietotāji: 1
Zivnieks
Sākums » Ziņas » Ziņas

MRK aicina parakstīties pret licencēto makšķerēšanu LR publiskajos ūdeņos!
[ ] 13.01.2012, 21:41


MRK aicina parakstīties pret licencēto makšķerēšanu LR publiskajos ūdeņos!


Labdien visi Latvijas iedzīvotāji, gan liels, gan mazs, gan makšķernieks, gan vienkārši atpūtnieks! Labdien tie, kam rūp mūsu Latvijas ūdeņu un mūsu, kā Latvijas ūdeņus mīlošas tautas, nākotne! Latvija ir unikāla valsts starp citām Eiropas valstīm, jo tajā ir pieejami publiskie ūdeņi (upes, ezeri un jūra), gar kuru krastiem brīvi drīkst pārvietoties jebkurš iedzīvotājs, peldēties, braukt ar laivām, makšķerēt, atpūsties. Diemžēl pēdējā laikā, publisko ūdeņu pieejamība kļūst aizvien ierobežotāka, gan nepārdomātu dabas aizsardzības pasākumu dēļ, gan sakarā ar licencēto makšķerēšanas (LM) posmu ieviešanu vairākās Latvijas upēs un ezeros. Līdz ar to tiek liegta iespēja piekļūt ūdeņiem un bez papildus samaksas makšķerēt, atpūsties.

Diemžēl līdzšinējā prakse rāda, ka praktiski visa apsaimniekošana beidzas ar naudas iekasēšanu no makšķerniekiem (kuri ir gandrīz katrā mūsu ģimenē), jo netiek uzlabota vide ap ūdeņiem, netiek papildināti zivju krājumi, netiek veikta pienācīga kontrole, lai izskaustu maluzvejniecību. Šajā sakarā Makšķernieku Radošais Klubs (MRK) pieprasa valdībai aizliegt turpmāk ieviest LM publiskajos ūdeņos un apturēt esošo LM apsaimniekotāju līgumu pagarināšanu pēc konkrētā līguma beigām un nekavējoties pievērsties jaunai ūdeņu apsaimniekošanas stratēģijas izstrādei.

Vai Tu vēlies, ka arvien palielinās LM apsaimniekotu ūdenstilpņu, dabas liegumu, rezervātu un parku skaits, kuru teritorijā bez papildus samaksas drīz varēs piekļūt tikai ar pirkstu pa karti? Vai esi apmierināts, ka tiesības makšķerēt tiek ar vien vairāk ierobežotas, ieviešot licenču limitus un nerūpējoties par piekļuvi ūdeņiem? Vai Tu esi apmierināts ar valsts absolūto nerēķināšanos ar savu iedzīvotāju vēlmēm likumīgi atpūsties pie savas valsts ūdeņiem? Vai Tu vēlies vecumdienās uz upēm skatīties tikai senās fotogrāfijās? Vai Tu vēlies, lai Tavi bērni, mazbērni, sēž sakņupuši pie datora, neskatoties uz to, ka blakus ir upe? Ja nē - PARAKSTIES! Ļoti ceram uz Tavu sapratni un palīdzību! Cieņā, MRK

Parakstīties var šajā vietā - http://manabalss.lv/pret-licenc-to-mak-er-anu-lr-publiskajos-de-os-/show


Kategorija: Ziņas | Pievienoja: urmaas | Birkas: lecencētā makšķerēšana, parakstu vākšana, MRK
Skatījumu skaits: 728 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 9 | Reitings: 5.0/2 |
Komentāru kopskaits: 9
9 paligs   (14.01.2012 22:23)
Sveicināts Juri. Ir jau labi. Mēs visa biedrība parakstījāmies un uzrakstījām pēc valdes lēmuma atbalsta vēstuli MRK un ierosināju šajā lapā pārpublicēt rakstu. Mēs CL cepāmies ar MOSP un VAA .

8 Bebrs   (14.01.2012 21:21)
Jāzep, nezin vai kaut kādas organizācijas "birkas" šajā saistībā būtu jāspodrina. Parakstās tač fiziskas personas un viss, juridisku personu vai biedrību paraksti neskaitās. Tāpēc jāpiesaista pēc iespējas vairāk paziņu kas pret LM

7 Koka_Klucis   (14.01.2012 18:33)
alus

6 Zivnovs   (14.01.2012 18:25)
Darits!

5 kreisais   (14.01.2012 17:13)
ja

4 urmaas   (14.01.2012 12:49)
Parakstīšanās tiek veikta caur i-banku.Tas nenozīmē ka no jūsu konta būs iekasēta kāda kapeiciņa.BALSOŠANA IR BEZMAKSAS!!!
:))

3 paligs   (14.01.2012 12:35)
http://svaa.lv/

Makšķernieku radošā klubs
Valdes priekšsēdētājam
Mārtiņam Vanagam
Avotu ielā 17,
Rīgā, LV-1011
e-pasts: martins.vanags@gmail.com
Aknīste, 2012.gada 13.janvāris

Atbalsts iniciatīvai vākt parakstus
Pret licencēto makšķerēšanu LR publiskajos ūdeņos!

Gog. Vanaga kungs!

Man ir gods apliecināt, ka Sēlijas (Augšzemes) Vides Aizsardzības asociācija atbalsta Makšķernieku radošā kluba iniciatīvu vākt parakstus portālā Mana Balss „Pret licencēto makšķerēšanu LR publiskajos ūdeņos!” ar to panākot aizliegumu turpmāk ieviest licencēto makšķerēšanu publiskajos ūdeņos un esošo LM apsaimniekotāju līgumu apturēšanu un nepagarināšanu, līdz jaunai ūdeņu apsaimniekošanas stratēģijas izstrādei.

Sēlijas (Augšzemes) Vides Aizsardzības asociācija ir dibināta 2011.gadā, bet jau esam paspējuši noslēgt sadarbības līgumus un saarbības līgumu projektus ar astoņiem novadiem, kopā apsaimniekojam piecos ezeros / veicam kontroli iespēju robežas visos astoņos novadu ūdenskrātuvēs un uzskatām, ka Latvijas iekšējo ūdeņu veiksmīgai apsaimniekošanai, Licencētās makšķerēšanas ieviešana, nav obligāts priekšnosacījums. Sēlijas (Augšzemes) Vides Aizsardzības asociācija iestājas pret Licencēto makšķerēšanu, kāda tā tiek realizēta dotajā brīdī .

Sēlijas (Augšzemes) Vides Aizsardzības asociācijas vārdā

Prezidents Jāzeps Valainis

2 paligs   (14.01.2012 12:33)
Aigar norādi lūdzu norādi ka raksts nācis no http://svaa.lv/ MRK Vanaga kungs prasīja, jo ir ar mūsu labojumiem.

1 parcopi   (13.01.2012 22:04)
Es un Raivis uzreiz parakstījāmies! raksta

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:52.201.244.140
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv