Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » Ziņas » Ziņas

Makšķerēšanas kartes varēs iegādāties arī elektroniski
[ ] 25.08.2011, 12:14

Makšķerēšanas kartes varēs iegādāties arī elektroniski


Turpmāk makšķerēšanas kartes būs iespējams iegādāties ne tikai specializētajos makšķernieku veikalos, bet arī elektroniskā veidā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Zemkopības ministrijā.
Makšķerēšanas kartes iespējams iegādāties interneta mājaslapā ''www.makskeresanaskarte.lv'', kur būs pieejamas gada un īstermiņa - trīs mēnešu makšķerēšanas kartes, kas pēc dizaina neatšķiras no tipogrāfijā izgatavotajām.
"Saskaņā ar noteikumiem Latvijas ūdeņos ir tiesības makšķerēt tām fiziskajām personām, kurām ir klāt derīga makšķerēšanas karte, kurā norādīts makšķernieka vārds, uzvārds un personas kods, kā arī dokuments, kas ļauj identificēt personu. Līdz šim personu datus neapkopoja un neapstrādāja, jo informācija tika apkopota tikai par kopējo realizēto karšu daudzumu. Turpmāk, paplašinot iespējas iegādāties kartes internetā, personu datu informācija tiks apkopota un izmantota datu apstrādei, kā arī vides inspektori nepieciešamības gadījumā varēs veikt elektroniski pārdoto karšu autentiskuma identifikāciju," norādīja Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta Zvejas pārvaldības un zivju resursu nodaļas vadītāja vietnieks Jānis Lagūns.
Lai elektroniski iegādātos makšķerēšanas karti, personai mājaslapā norādītajos laukos jāizvēlas kartes veids, jāieraksta vārds, uzvārds un personas kods. Personām, kurām nav Latvijas Republikas personas koda, ir jāieraksta personas apliecinoša dokumenta numurs, uz kā vārda tiek pirkta karte.
Gada makšķerēšanas kartes derīguma termiņš ir automātiski uzstādīts no esošā gada 1.janvāra līdz 31.decembrim. Izvēloties īstermiņa makšķerēšanas karti, jānorāda vēlamais sākuma datums, un kartes beigu termiņš tiek aprēķināts automātiski - trīs mēneši no ierakstītā sākuma datuma, bet ne ilgāks par esošā gada 31.decembri. Uz visām nopirktajām kartēm ir norāde, ka makšķerēšanas karte ir derīga, uzrādot inspektoram personas apliecinošu dokumentu.
Veicot apmaksu internetā, tiek saņemts apstiprinājums par apmaksu, un iegādāto karti ir iespējams lejupielādēt un izdrukāt. Uz izdrukas redzams kartes attēls, makšķernieka vārds, uzvārds, personas kods, kartes derīguma termiņš un kartes unikālais numurs, kurš katrai iegādātai kartei ir atšķirīgs, jo mainās automātiski augošā secībā.
Inspektori elektroniski iegādātās makšķerēšanas kartes autentiskuma pārbaudi veiks ar bezmaksas īsziņu palīdzību, kurā norādīs makšķerēšanas kartes unikālo numuru.
Interneta mājaslapa pieejama latviešu, krievu un angļu valodā, tās darbību nodrošina oficiālais makšķerēšanas karšu izplatītājs Latvijā SIA "Leards" sadarbībā ar SIA "City Credit".

LETA / 24.augusts 2011, 16:48

Kategorija: Ziņas | Pievienoja: parcopi | Birkas: Makšķerēšanas kartes
Skatījumu skaits: 997 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 1 | Reitings: 3.0/2 |
Komentāru kopskaits: 1
1 Johnny_Bravo   (27.08.2011 20:32)
Nav slikti ja

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:34.228.30.69
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv