Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Ziņas [340]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 4
Viesi: 4
Lietotāji: 0
Sākums » Ziņas » Ziņas

30.aprīlī stājās spēkā saistošie noteikumi par licencēto makšķerēšanu Burtniekā
[ ] 30.04.2011, 12:06

30.aprīlī stājās spēkā saistošie noteikumi par licencēto makšķerēšanu Burtniekā

Burtnieku novada pašvaldības Dabas resursu nodaļā informē par izmaiņām saistošajos noteikumos par licencēto makšķerēšanu salīdzinājumā ar pagājušā gadu. 2011. gadā noteikumi paredz, ka vairs nebūs maija mēneša licences, bet būs vienas diennakts licence, kas nozīmē to, ka gadījumos, ja makšķernieks ir plānojis makšķerēt licences iegādes dienas izskaņā un, piemēram, vēl nākamajā rītā, tad licences iegādes brīdī jālūdz pārdevējam licencē fiksēt tās iegādes laiku, lai būtu iespējams kontrolēt to izpildi. Tāpat šogad atcelti peldlīdzekļu motoru jaudas ierobežojumi, nekā tas bija pērn, kad maija mēnesī pa ezeru varēja pārvietoties ar mazākas jaudas peldlīdzekļiem.

Lai kliedētu makšķernieku neizpratni par pašvaldības saistošo noteikumu pieņemšanas kārtību, Dabas resursu nodaļas speciālisti skaidro, ka sākotnēji tiek izstrādāts nolikums par licencēto makšķerēšanu, kas jāsaskaņo virknē institūciju – Zemkopības ministrijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldē, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskajā institūtā "BIOR" un Dabas aizsardzības pārvaldē. Kad saņemts saskaņojums no iepriekš minētajām iestādēm, pašvaldība ar domes sēdes lēmumu uz nolikuma pamata pieņem saistošos noteikumus, kurus pēcāk iesniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Pēc atzinuma saņemšanas no ministrijas saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc publikācijas laikrakstā „Liesma”, kā to paredz likuma „Par pašvaldībām” 45. pants. Saistošie noteikumi Nr. 6/2011 „Par licencēto makšķerēšanu Burtnieku ezerā” stāsies spēkā šā gada 30. aprīlī.
Tāpat jāpiemin, ka pašvaldības mājas lapā jau aprīļa sākuma tika publicēts saistošo noteikumu projekts un paskaidrojuma raksts, kur ikvienam interesentam bija iespēja iepazīties ar to saturu.

Izmantotie resursi:

http://www.burtniekunovads.lv/

Kategorija: Ziņas | Pievienoja: parcopi | Birkas: licencētā makšķerēšana, Burtnieks
Skatījumu skaits: 1115 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 1 | Reitings: 5.0/1 |
Komentāru kopskaits: 1
1 Johnny_Bravo   (02.05.2011 00:25)
Burtniekā tikai pāris reizes esmu bijis...

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.224.166.141
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv