Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [69]
Stāsti [10]
Apraksti [9]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [8]
Iesūtītie raksti [9]
Vītauta stāsti [9]
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 2
Viesi: 1
Lietotāji: 1
Zivnieks
Sakums » Raksti » Parcopi.lv raksti

Zemledus makšķerēšanas sezonā atskatoties


Zemledus makšķerēšanas sezonā atskatoties

Beidzot gaisā ir parādījušās pirmās kārtīgās pavasara vēsmas un var pa nopietno gatavoties atklāto ūdeņu sezonai. Ieplānots jau, kā vienmēr, ir daudz, bet cik no tā izdosies realizēt - to manīs. Plāns atklāto ūdeņu sezonai ir apmēram šāds - sākumā gruntene, tad parādīsies pludiņš un spinings, tad vasara pārsvarā paies spiningojot un pa reizei pasēžot ar pludu uz miermīlīgajām zivīm, tad atkal uz rudeni paradīsies gruntene, vēlākā rudenī būs jāpasēž uz butēm un vēdzelēm. Doma atkal ir sarīkot trīs salidojumus - vienu jūnijā sākumā, vienu vasaras vidū, un trešo kaut kad septembrī. Ir doma noorganizēt kādas nestandarta sacensības, līdzīgas kā bija pāgajušajā gadā "Bleķinieki pret vobleristiem".  Bet tas par to kas ieplānots, bet tagad gribu atskatīties uz to, kas bija ieplānots pa ziemu un kas no tā ir realizējies.
Ziemas sākumā rakstīju, ka vēlos noķert savu pirmo līdaku no ledus....tas nerealizējās. Dažas iespējas bija, bet izcelt līdaku ledus virspusē tā arī nesanāca.
Bija doma vairāk eksperimentēt ar bļitkām. Šis punkts sanāca tikai daļēji, jo tieši šoziem es vairāk kā iepriekšējos gadus darbojos ar murmuli.
Jau trešo ziemu gribēju aizbraukt uz Peipusu - un arī šis plāns nesanāca. Ziemā tā kā biju sataisījies, bet runāja, ka tur īsti nekas neķeroties un vajag gaidīt pavasari......bet tagad pavasarī man jau tā ziemas cope ir tā piegriezusies, kas reāli uz ledus nevelk.
Rakstīju, ka gribu vismaz reizi pasēdēt uz vēdzelēm no ledus. Pasēdēju. Vēdzeles neredzēju! :D
Vēl bija ieplānots paķert rotanus, noķert kādu ruduli un tikt pie brekšu loma. No šī saraksta atkal gandrīz nekas nerealizējās. Uz rotaniem nemaz nebiju, varētu braukt tagad, bet uz ledu nevelk. Vienīgajā reizē uz ruduļiem bija pilnīgs fiasko, bet brekšos biju vairākkārt, bet aprobežojos ar to, ka redzēju, kā tos izvelk citi.
Vēl bija ieplānots vismaz reizi paķert stintes un lucīšus. Arī šis plāns realizējās daļēji. Biju vienreiz lucīšos un pat tiku kādiem eksemplāriem. Stintes varēju paķert tepat pie mājas, vai Daugavā pie Ķengaraga, bet šī plāna daļa nerealizējās tā paša iemesla dēļ, ka ledus man jau piegriezies un pilnīgi nemaz vairs no marta vidus nebija vēlmes copēt no ledus.
Tātad atskatoties uz to, ko biju ieplānojis ziemas sākumā, gandrīz nekas no tā nav realizējies. Te gan jāatzīmē, ka man brīvo dienu ziemā bija ĻOTI maz... It kā varētu rakstīt, ka galīgi neizdevusies ziemas sezona, bet tā gluži nav.
Bija daudz pozitīvu emociju, foršas un neaizmirstamas copes reižes. Šī bija trešā pilnā sezona man kā zemledus makšķerniekam, tika gūta vērtīga pieredze un šādas tādas atziņas. Un kas pats foršākais - tika noorganizētas otro reizi zemledus makšķerēšanas sacensības bļitkošanā un šoreiz jau dalībnieku skaits bija gana kupls, kā arī - pašas sacensības jau noritēja krietni feināk kā pirmajā reizē.
Tāpēc droši varu apgalvot, ka šī zemledus makšķerēšanas sezona ir vērtējama ar lielu +zīmi.
Tagad beidzot esmu sagaidījis pavasari, un jau atklājis spiningošanas sezonu. Tuvākajās dienās tiks atklāta arī sezona ar grunteni un pludiņu, bet iegūtās atziņas no šīs ziemas lieti noderēs nākamajā ziemas sezonā.
Ne asakas visiem un apsveicu visus ar pavasara atnākšanu!


Aicinām Jūs apmeklēt arī mūsu forumu http://parcopi.lv/forum/ , kur
varēsiet uzzināt vēl daudz jaunas informācijas, vai arī pats varēsiet ņemt dalību foruma tapšanā, piedaloties diskusijās par visu, kas saistīts ar vēžiem un copi!
Kategorija: Parcopi.lv raksti | Pievienoja: parcopi (14.04.2013) | Autors: Aigars
Skatījumu skaits: 1497 | Komentāri: 1 | Birkas: ziemas cope, parcopi.lv, zemledus makšķerēšna | Reitings: 5.0/2 |
Komentāru kopskaits: 1
1 marti   (14.04.2013 19:36)
es vēl gribu uz peipusu. doma ir par nākamo 5dienu. šodien uztjūnēju kasti :)

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.221.75.115
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv