[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 9 no 13«1278910111213»
Foruma moderators: marti, kreisais, Zivnieks 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Dari pats » Dažādu copes lietu pagatavošana (Dažādu copes lietu pagatavošana)
Dažādu copes lietu pagatavošana
J0nisDatums: Otrdiena, 16.04.2013, 06:53 | Ziņa # 121
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2286
Reputācija: 42
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
vai ta uzreiz viss projekts jāsabojā ar savām negācijām a!?

Skaudīgie makšķernieki

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 20:10 | Ziņa # 122
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12260
Reputācija: 88
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sen nebiju neko licis kopā, šodien nejauši salikās 3rotiņi :)
From October 21, 2013

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

J0nisDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 20:13 | Ziņa # 123
Kompānijas dvēsele
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kaut kā miglaini viņi tev kopā salikās

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Pirmdiena, 21.10.2013, 20:13

parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 20:19 | Ziņa # 124
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - tā vajag, lai līdaka nesaprot, vai tas bleķis vai maile :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

J0nisDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 20:25 | Ziņa # 125
Kompānijas dvēsele
Quote parcopi ()
J0ni - tā vajag,

Es jau domāju ka mans atkal ņēmis

kreisaisDatums: Otrdiena, 22.10.2013, 10:45 | Ziņa # 126
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1327
Reputācija: 7
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Man pusaudža gados bija padomju rotiņš ar tādu lapiņu, kā tam labajā malā - bija baigi labs, līdz kādai līdakai mutē arī palika :)

Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...

parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 15:28 | Ziņa # 127
Multimakšķernieks
Trīs stundas nočakarējos, bet ar rezultātu esmu apmierināts. Cerams zivis arī būs tādās pašās domās :D
From November 21, 2013

BorodaDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 15:37 | Ziņa # 128
Grupa: Dzēstās
Quote parcopi ()
Trīs stundas nočakarējos, bet ar rezultātu esmu apmierināts. Cerams zivis arī būs tādās pašās domās

Jūra nedod mieru? :D

parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 17:06 | Ziņa # 129
Multimakšķernieks
Quote Boroda ()
Jūra nedod mieru?

Dod mieru, bet brīvdienās ieplānots apciemot Koka Kluci Ventspilī(ja vien kaut kas nenojūk) un kā ta būdams Ventspilī neaizies līdz jūrai un līdz Ventai :)

BorodaDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 18:10 | Ziņa # 130
Quote parcopi ()
Dod mieru, bet brīvdienās ieplānots apciemot Koka Kluci Ventspilī(ja vien kaut kas nenojūk) un kā ta būdams Ventspilī neaizies līdz jūrai un līdz Ventai :)

Tad jau labāk uz vēdzelēm. :) Da i nakuj šitādu laiciņu, atbraucu mājā, pakaļa slapja, jo dubļinieks saplīsis... visas mašīnas izliekas mani neredzam...

parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 19:04 | Ziņa # 131
Multimakšķernieks
Quote Boroda ()
Tad jau labāk uz vēdzelēm.

Ir doma biku pie jūras un biku arī vēdzelēs. Tad jau manīs hello

urmaasDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 19:48 | Ziņa # 132
Komentāri: 1694
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
visas mašīnas izliekas mani neredzam...

Tikai pašnāvnieki šādā laikā braukā ar vellapēdu! svilpo

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

BorodaDatums: Ceturtdiena, 21.11.2013, 22:05 | Ziņa # 133
Quote urmaas ()
Tikai pašnāvnieki šādā laikā braukā ar vellapēdu! svilpo

Ja esi uzkāpis, tad nost tikt ir grūti. :D
Nekas, pie mīnusiem iešu ar kājām. Netēlošu ziemas džigitu savā vecumā. :)

parcopiDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 13:18 | Ziņa # 134
Multimakšķernieks
Man ziebas zābakiem(putenieki) vienam zābītim ir sagriezts purns. Nezinu kā sagriezu, bet uz purna ir griezums, pa kuru tiek ūdens iekšā. It kā jauni zābīši nav nemaz tik dārgi, bet varbūt var tomēr salīmēt. Ielāpu gluži likt negribās, baigi bojās skatu. Kāds ir līmējis šo materiālu, ar ko var salīmēt?
Skatos, ka NG clā atbil šādi:
"pats esmu līmējis EVA ,jeb cilvēciskā valodā sakot putiniekus, zābakus ar Bizon mazo līmīti, ļoti labi'turēja, pakausēja pašu material bikiņ un smuki visu savilka kopā, bet tas bija uz zara uzplēsts robs...."
Robs ir robs, bet man ir griezums, laikam būs jāmēģina salīmēt. Ja nesanāks, jāpērk jauni :) Kamēr ir mīnusi un nav slapjš sniegs, vai ūdens, timēr var nēsāt :D
Man ir tā :)
Pielikumi: 9036937.png(2Kb)

ZivnieksDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 13:42 | Ziņa # 135
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3026
Reputācija: 28
Sekss ārstē gandrīz visu :D

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Dari pats » Dažādu copes lietu pagatavošana (Dažādu copes lietu pagatavošana)
Lappuse 9 no 13«1278910111213»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv