[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
parcopiDatums: Otrdiena, 28.06.2016, 18:30 | Ziņa # 481
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 13609
Reputācija: 106
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
BBW - kā gāja ar to svētku copi? Biji aizbraucis pacopēt uz to slepeno ezeru? hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 28.06.2016, 18:50 | Ziņa # 482
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1753
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote BBW ()
Nu, jā, pilnīgi normāli, ja uz to skaties skeptiski.

Nav draugu, kaa gribētu copēt Jāņos, tāpēc nodomāju, ka šeir varētu būt kāds "trakais" :)

Cope Jāņos nav nekas nepazīstams. Pasen atpakaļ Kaņierī ar otro pusi un dēlēnu (nu jau liels un nopietns džeks) 24. jūnijā izvilku ap 2 kg līni uz pludu. Tā vismaz laivu bāzes Janka apgalvoja. Bija foršas pusdienas. :)
 
BBWDatums: Trešdiena, 29.06.2016, 10:23 | Ziņa # 483
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 5
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Quote parcopi ()
BBW - kā gāja ar to svētku copi? Biji aizbraucis pacopēt uz to slepeno ezeru?


Beigu beigās uz to "slepeno" ezeru neaizbraucu, jo nebija kompanjona. Tur ir tāda paveca laipa, 50m attālumā mežs, 7km rādiusā ir viena māja, un tā vieta ir ļoti slavena ar to, ka tur daudz zvēru blandās apkārt, tāpēc nodomāju, ka neriskēšu :D

Aizbraucu uz kādu mazas upītes uzpludinājumu cerībā kādu breksi noķert. Tad, kad cope bija pašā zenītā un ļoti labi ņēma, atbrauca viens draugs pie manis, kuram lauku mājās, kā pagadās, ir 4km no tā uzpludinājuma, tā arī nu līdz 4:00 rītā nosēdējām, man noķerot tikai vienu mazu zivtiņu, jo stāvēju kādus metrus 10 no fīdera, un pats fīderis arī atradās tāda neliela stāvkrasta malā, tāpēc nevarēju tik strauji viņam piekļūt. Copes bija, un copes bija pat ļoti labas.

Tagad ar draugu brauksim ceturtdienas vakarā (30.06) uz to "slepeno" ezeru, un 02.07 no rīta laidīsimies mājās. Viss jau sagatavots, vēl tikai pēdējais eksāmens augstskolā jānoliek :))

Un, kas attiecas uz copi, noteikti šeit arī atskaitīšos! raksta
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv