[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 32 no 33«1230313233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 22.05.2014, 11:04 | Ziņa # 466
Grupa: Savējie
Komentāri: 560
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Kuram ir velēšana un iespēja šo sestdien braukt lidzi uz copi? Ir vieta mašīnā...Ūdenskrātuve atrodas Engures novadā...Sīkāk privāti svilpo

Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

ljubitexDatums: Ceturtdiena, 18.06.2015, 13:23 | Ziņa # 467
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Ir kāds,kuram būtu interese pa Jāniem aizbraukt ar teltīm pie ūdens uz pāris dienām? ir vieta mašīnā...ir gumijas laiva...

BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.06.2015, 18:33 | Ziņa # 468
Vīrs ar pieredzi
Komentāri: 1484
Reputācija: 15
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote ljubitex ()
Ir kāds,kuram būtu interese pa Jāniem aizbraukt ar teltīm pie ūdens uz pāris dienām? ir vieta mašīnā...ir gumijas laiva...

Mūsā zinu labu vietu, tur jau ir izpļauts! :D :D

ljubitexDatums: Piektdiena, 19.06.2015, 11:49 | Ziņa # 469
Quote Boroda ()
Mūsā zinu labu vietu, tur jau ir izpļauts!
Būs jau aizaudzis )))))))

BorodaDatums: Piektdiena, 19.06.2015, 19:20 | Ziņa # 470
Vīrs ar pieredzi
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote ljubitex ()
Būs jau aizaudzis )))))))

Kur es pļauju, tur trīs gadus pēc tam zāle neaug! :D Es jau gan tajā vietā tik niedres pļāvu....:D
Priecīgus jums atpūtas dienas! Lai jums ne asakas!

ljubitexDatums: Piektdiena, 19.06.2015, 20:20 | Ziņa # 471
man tāda sajūta,ka tomēr brauksim uz mūsu iemīļoto vietu...))

ljubitexDatums: Sestdiena, 20.06.2015, 18:50 | Ziņa # 472
Nevien nevēlas rītdien braukt uz pāris dienām???

BorodaDatums: Otrdiena, 10.11.2015, 16:00 | Ziņa # 473
Vīrs ar pieredzi
Taisām kādu vēdzeļu kopķeršanu? Lielupe tā kā derētu. Kas bez auto, tas lej degvielu. Kas ar auto, tas uzvedas prātīgi. :)

J0nisDatums: Otrdiena, 10.11.2015, 22:41 | Ziņa # 474
Kompānijas dvēsele
Komentāri: 2286
Reputācija: 42
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja uz manu pusi ,es pie degvielas lējējiem :D

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Aigars82Datums: Piektdiena, 18.12.2015, 20:36 | Ziņa # 475
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 70
Reputācija: 10
Par aktivitāti
Ja kādam šajā svētdienā ir plānā padžigot Rīgas vai tās apkārtnes ūdeņos, labprāt uzprasītos uz kompāniju laivā, jo pats šobrīd esmu bez laivas un motora (tā teikt, džigošanas iesācējs un amatieris, bet ar nopietnu attieksmi). Dodiet ziņu uz mobilo 29464898

BBWDatums: Svētdiena, 19.06.2016, 18:08 | Ziņa # 476
Komentāri: 4
Reputācija: 1
Dārgie foruma biedri!

Šajā forumā jau uzturos labu laiciņu, šķiet, ka jau kādu gadu, bet tā arī nebiju šeit piereģistrējies, jo te visi šķita vienkārši savējie, un lai tā arī paliek. Taču pamanīju, ka te ir arī jauni biedri, ka komūna diezgan draudzīga, tāpēc vēlos izteikt nelielu piedāvājumu.

Tiem, kam tuvāk prātam ir nevis tradicionāla Jāņu svinēšana, bet gan laba līņu cope pie dabas!

Meklēju kādu cilvēku ar laivu, kurš būtu gatavs braukt līdz Dobeles novadam (ezera nosaukumu diemžēl neatklāšu, ja interesēs, pateikšu privāti). Ezers ir tāds diezgan purvains, uz kuru copēt brauc ļoooti maz cilvēku, bet šajā purvainajā ezerā dzīvo ļoti skaisti līņi, 4. jūnijā (kad vēl bija siltais laiks) izvilku vienu 900g, vienu 1.2kg un vienu 1.8kg līņus, bet bija arī daži zacepi, jo es copēju no laipas (maza un veca, nav arī tā pati tīrākā vieta aizauguma ziņā).

Nu principā tas izskatās tā - ja tev ir laiva, patīk uz līņiem sēdēt, droši dod ziņu šeit vai raksti privāti! Vieta ir ļoti skaista, es dodu 90% garantiju, ka cilvēku tur nebūs. Es labprātāk pasēdētu uz kādu divdiennieku (alkoholu principā nelietoju, dažus aliņus iedzeru), 23. vakarā aizbrauc uz ezeru, tad 25. rīta pusi tinās projām. Protams, var arī 2, varbūt pat 3, šādas kompānijas atbraukt, zivju pietiks! :))

Ja interesē, tajā ezerā dzīvo līņi, līdakas, raudas, ruduļi (jā, asaru un brekšu/pliču nav, vismaz es neesmu noķēris :)) ).

BorodaDatums: Svētdiena, 19.06.2016, 18:48 | Ziņa # 477
Vīrs ar pieredzi
Forši, ka piedāvā! Man gan nav ne laiva, ne auto, bet gan jau kāds atsauksies. :) Par to ezera nosaukuma slēpšanu, tas jau tik tā - kas gribēs, tas atradīs, ne jau Dobeles puse pārbagāta ar purvainajiem ezeriņeim. Visi nav apmeklēti, bet daži gan. :))

BBWDatums: Svētdiena, 19.06.2016, 19:37 | Ziņa # 478
Boroda, tāda pati situācija, tāpēc meklēju kompanjonu. :)
Un par to nosaukumu - nu tomēr labāk paturēt noslēpumā, tad uzreiz tā visa padarīšana daudz tuvāka sirdij, kā arī mazāk mēslu - mazāk bēdu! :))

sheriffDatums: Svētdiena, 19.06.2016, 22:10 | Ziņa # 479
Spānis
Komentāri: 363
Reputācija: 0
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Heisaa! Lai cik nebutu atkarigs no copeshanas, mainit Ligo Svetkus pret copi ar nepazistamu dzheku un nezinama ezeraa, man laikam butu par traku:) Ka jau augstak tika mineets, Paldies par piedavajumu. Bet ierecu :)

Ziņojumu laboja sheriff - Svētdiena, 19.06.2016, 22:11

BBWDatums: Pirmdiena, 20.06.2016, 01:25 | Ziņa # 480
Nu, jā, pilnīgi normāli, ja uz to skaties skeptiski.

Nav draugu, kaa gribētu copēt Jāņos, tāpēc nodomāju, ka šeir varētu būt kāds "trakais" :)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 32 no 33«1230313233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv