[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 30 no 33«12282930313233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
copmanis78Datums: Piektdiena, 08.03.2013, 19:26 | Ziņa # 436
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2529
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
var sākt filmēt "Nāves ēnā 2".

Vissmaz jauna filma.

BorodaDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 19:56 | Ziņa # 437
Grupa: Dzēstās
Quote (copmanis78)
Vissmaz jauna filma.

Ir jau jūtūbē kaut kas redzēts. :D Bet šīs filmas turpinājumus varētu katru ziemu uzņemt. :D

copmanis78Datums: Piektdiena, 08.03.2013, 20:46 | Ziņa # 438
Copmanis-ziņnesis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Ir jau jūtūbē kaut kas redzēts. Bet šīs filmas turpinājumus varētu katru ziemu uzņemt.

Nav tik traki.

copmanis78Datums: Piektdiena, 08.03.2013, 20:50 | Ziņa # 439
Copmanis-ziņnesis
Boroda, labāk ar pievienojies būsim vairāk aktiei filmā.

BorodaDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 00:42 | Ziņa # 440
Grupa: Dzēstās
Quote (copmanis78)
Boroda, labāk ar pievienojies būsim vairāk aktiei filmā.

Labprāt,bet man pirmdien jābūt agri uz strīpas. Šādi gari braucieni parasti sākas un beidzas ar cepumiem, bet es nevaru to atļauties pašlaik. ;)

parcopiDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 07:52 | Ziņa # 441
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12253
Reputācija: 88
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Šādi gari braucieni parasti sākas un beidzas ar cepumiem, bet es nevaru to atļauties pašlaik.

Man nebūs līdz ne drupačas :D Man vakarā uz darbu, ja kas :)
Vot termosā tēju gan ieliešu :)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

J0nisDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 07:57 | Ziņa # 442
Kompānijas dvēsele
Komentāri: 2286
Reputācija: 42
Quote (Boroda)
Ceru, ka šoreiz visi sapratīs, kas un kā.

Aha ! Gandrīz jau sapratu

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

parcopiDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 12:25 | Ziņa # 443
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Anatolijs atnesa iebarojamo :)
Pielikumi: 9623797.jpg(52Kb)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

urmaasDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 13:04 | Ziņa # 444
Komentāri: 1694
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Manā necilajā luču copes pieredzē ir pierādijies,ka luči labāk jem slieciņu.Iebarojis nekad neesmu un nav ari tāda funktiera to darīt.Bet katrs jau dara kā uzskata par pareizu. :)

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

parcopiDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 13:08 | Ziņa # 445
Multimakšķernieks
Nav slieciņu :(
Bet tā zirņu fīča strādā. Esmu pat uz tiem škeltajiem zirņiem ķēris, liekot tos uz āķa. Vēderi pilni lučiem ar tiem zirņiem ir :)
Bet nu jā, galvenais uztrāpīt pareizajā vietā :)

dadziicDatums: Sestdiena, 09.03.2013, 13:56 | Ziņa # 446
Komentāri: 686
Reputācija: 22
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Aigars sākumā nobaro lučus ar zirņiem, tad lielāki nāk ārā :D
Kārtīgs saimnieks arī pirms kaut, cūku kārtīgi nobaro!

http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work

ljubitexDatums: Pirmdiena, 22.07.2013, 16:54 | Ziņa # 447
Komentāri: 560
Reputācija: 12
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Nu tad tā-iesakiet kāds normālu vietu copei un atpūtai ģimenei ar bērnu un suni. Uz visām brīvdienām.Vēlams bezmaksas un ne pārāk tālu no Rīgas, Varam paņemt līdzi vienu vai divus cilvēkus

Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

Ziņojumu laboja ljubitex - Otrdiena, 23.07.2013, 17:50

ljubitexDatums: Trešdiena, 24.07.2013, 10:10 | Ziņa # 448
neviens nekur negrib?

J0nisDatums: Trešdiena, 24.07.2013, 17:13 | Ziņa # 449
Kompānijas dvēsele
Komentāri: 2286
Reputācija: 42
Quote (ljubitex)
neviens nekur negrib?

Grib,grib ja bet nevar visu iespēt !!!!!!!!!

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Trešdiena, 24.07.2013, 17:14

ljubitexDatums: Trešdiena, 24.07.2013, 17:29 | Ziņa # 450
Quote (J0nis)
bet nevar visu iespēt

nu tad vismaz iesaki kur aizbraukt

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 30 no 33«12282930313233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv