[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 29 no 33«1227282930313233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
jutrixDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 11:28 | Ziņa # 421
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2956
Reputācija: 23
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Es marta beigās toč jau atklāsu. Kaut vai vannā :D
Davai, braucam lučos svētdien ;)

es pa ziemu necopēju, Tu takš zini :)
starp citu vecdaugavā kur pagājušo gad atklājām sezonu, pa vidu jau ir vaļā audupe :) svilpo
karoče tāpat kā pagājušo gad :)

The most dangerous animal in Japan is ninja

jkalvitisDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 11:30 | Ziņa # 422
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 32
Reputācija: 3
Quote (parcopi)
Aha, tieši tur. Tik redzēs pēc ledus cik tālu būs jābrauc. Iespējams, ka līdz Ainažiem :)
Boroda - beidz tirināties, laižam! ;)

Varētu piebiedroties, tikai nav ne mazākās nojausmas par luču copi :) svētdien vai labāk sestdien?

parcopiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 11:39 | Ziņa # 423
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12260
Reputācija: 88
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Jutrix - nu kaut kur izdomās, bet jūtu ka drīz atklāšu sezonu :)
Quote (jkalvitis)
Varētu piebiedroties, tikai nav ne mazākās nojausmas par luču copi :) svētdien vai labāk sestdien?

Davai, laižam! Bet svētdien. Sestdien es darbā vēl :)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

parcopiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 11:42 | Ziņa # 424
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jkalvitis)
nav ne mazākās nojausmas par luču copi

Apskati šajā vietā!

Un te arī video. Viss ir baigi vienkārši :)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

BorodaDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 11:44 | Ziņa # 425
Grupa: Dzēstās
Ainažos ir ledus...svētdien vajadzētu vēl būt. :) Temp. no rīta ap -18C, pa dienu jau grādus 10 siltāks. Z vējš.

urmaasDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 12:31 | Ziņa # 426
Komentāri: 1694
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (jutrix)
starp citu vecdaugavā kur pagājušo gad atklājām sezonu

Hmm.Kamēr likteņupē iet čaga,vajadzētu šeit pamēģināt pablēņoties ar mdž.Pagājušo gad reizēm tīri labi tā vietiņa atdevās. svilpo

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

parcopiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 14:20 | Ziņa # 427
Multimakšķernieks
Nu tā. Uz ko ķert man jau ir, bet zirņus rīt ienesīs Anatolijs :)
Pielikumi: 5656001.jpg(52Kb)

BorodaDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 14:54 | Ziņa # 428
Labāk tepat uz ķīsi. Asarīšus pavilkt. Šausmīgi tālu tie luči....

parcopiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 15:00 | Ziņa # 429
Multimakšķernieks
Man vairs no ledus negribas asarus ķert. Es labāk lučos prieks
Tad vēl reizīti ruduļos no ledus un tad laikam jau skatīšos kur atklāt vaļējo ūdeņu sezonu.

urmaasDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 15:26 | Ziņa # 430
Komentāri: 1694
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vēl jau kādu strēķīti ledus pieturēsies:
http://www.tvnet.lv/zala_ze....7_gradi

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

parcopiDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 15:43 | Ziņa # 431
Multimakšķernieks
Quote (urmaas)
Vēl jau kādu strēķīti ledus pieturēsies:

vemj

BorodaDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 17:14 | Ziņa # 432
Quote (parcopi)
Man vairs no ledus negribas asarus ķert. Es labāk lučos prieks

Nu ja, tā jau ir. Es jau biju it kā nolicis pie malas ziemas rīkus un sācis gruntenes pārcilāt. :)
Bet šoreiz uz copi nelaidīšu. Bik jāapdomā viens projektiņš un pirmdien svaigam agri jābūt pie darbiem.

copmanis78Datums: Piektdiena, 08.03.2013, 18:35 | Ziņa # 433
Copmanis-ziņnesis
Komentāri: 2529
Reputācija: 13
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Nu tā. Uz ko ķert man jau ir

Mans rīt visu priekš lučiem iepirks. prieks

jkalvitisDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 18:51 | Ziņa # 434
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 32
Reputācija: 3
Citēju Jāni Tralli no meteoziņām "8.marta satelītbildē redzams ledus Rīgas līcī. Savukārt brūnā krāsā ir no sniega brīvie lauki Kurzemes rietumos."
bilde: https://twitter.com/meteozinas/status/310003917297709056/photo/1

BorodaDatums: Piektdiena, 08.03.2013, 19:13 | Ziņa # 435
jkalvitis, Tava bilde ir perfekta. Ceru, ka šoreiz visi sapratīs, kas un kā. Tas, ka ledus 1m biezs 300m no krasta jūrā, nenozīmē, ka esi drošs. Ja 1.5-3m dziļumā pēkšņi parādās straume, tad var sākt filmēt "Nāves ēnā 2". :D

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 29 no 33«1227282930313233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv