[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 23 no 33«1221222324253233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
ZivnieksDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 15:01 | Ziņa # 331
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3022
Reputācija: 28
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mļins... bet 2:30 jābrauc ārā no mājas...vo tagad dilemma...iet gulēt, vai nē? :D

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

eduksDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 15:07 | Ziņa # 332
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Komentāri: 1373
Reputācija: 12
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
mļins... bet 2:30 jābrauc ārā no mājas...vo tagad dilemma...iet gulēt, vai nē? :D

Tikai padomā par sava urīnpūšļa labsajūtu ceļā :D - to vēso un rasojošo labāk atstāj vasarai :D ...

Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!

ZivnieksDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 15:23 | Ziņa # 333
Stāstnieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man vēl nav bijis neviens izbrauciens, bez vismaz 2 norasojošiem :)

parcopiDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 15:55 | Ziņa # 334
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12251
Reputācija: 88
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
man vēl nav bijis neviens izbrauciens, bez vismaz 2 norasojošiem

Un ar niknu šoferi, kuram visu laiku tāpēc jāapstājās :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

uldeensDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 15:58 | Ziņa # 335
Grupa: Savējie
Komentāri: 379
Reputācija: 0
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Ha izrādās ka mani ar pielauza braukt uz Peipusu:)Mēs uz Varnju laidīs ar balto bultu,kādu kimlaku jau derētu bet cerība nav liela,kaut gan pirms nedēļas vienam no kompaškas kārtīgs breksis pie lunkas nospruka,kamēr gafu izvilka tikmēr murmuls izlidoja no mutes.

eduksDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 16:31 | Ziņa # 336
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Komentāri: 1373
Reputācija: 12
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Zivniek, antistresīns šā vai tā šovakar būs jālieto, lai no vakara labi aizmigtu/atlūztu - a to vēl visādi "slapjie sapnīši" nomocīs par Peipja kimlakiem un "stojakiem"... uz karodziņiem... :D

Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!

paganels(pp)Datums: Piektdiena, 01.02.2013, 19:39 | Ziņa # 337
Komentāri: 473
Reputācija: 9
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
skuju vilīši...apsolos pirmo kimlaku nodēvēt tā lūzera vārdā, kurš tikmēr bezjēdzīgi urbinās šķidro latvju ledutiņu

Quote (Zivnieks)
un mums būs daudz ruma!
Viss izteikts,tik atkorķējot otro norasojušo,neaizmirsti,ka sarkano ikru,Zivniek ,tev līdzi nav :svilpo:.
:D Kamēr tā prognoze aizies līdz mūsu kaimiņiem......Un vispār kāds neatceras manu tekstiņu jūnijā par bori autiņa grabažniekā svilpo .....joprojām nevaru atrast.....Rīt uz copi,bet simtnieks par mazu ašukiem,kas dzīvo zem "šķidrā latvju ledutiņa".

esmu tur,kur neķeras:).

urmaasDatums: Piektdiena, 01.02.2013, 19:47 | Ziņa # 338
Komentāri: 1694
Reputācija: 19
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
man vēl nav bijis neviens izbrauciens, bez vismaz 2 norasojošiem

Es šoperīša vietā tevi ietērptu pampersos. svilpo

Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)

ZivnieksDatums: Sestdiena, 02.02.2013, 01:19 | Ziņa # 339
Stāstnieks
ai...paķēru nočņikā 5 bairīšus, sapratu, ka gulēt tā pat nav jēga iet :D pasēdēs, pasies makšķerītes un jau jāiet lejā :)

ZivnieksDatums: Sestdiena, 02.02.2013, 02:38 | Ziņa # 340
Stāstnieks
tas nekas, ka runājos pats ar sevi, bet jā...pēc nepilnas stundas jābrauc ārā..pīckas sagatavotas...a uznāca konkrēts lūziens...pļac.... :D korķēšu vaļā nākamo...lēnām strebšu un cerams, ka sagaidīšu :D

martins_Datums: Sestdiena, 02.02.2013, 16:17 | Ziņa # 341
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 986
Reputācija: 4
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
aizbrauca? nolūza?
ja nolūza, mož kauns atzīties :D

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

urmaasDatums: Sestdiena, 02.02.2013, 16:38 | Ziņa # 342
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (martins_)
aizbrauca? nolūza?
ja nolūza, mož kauns atzīties

Liekam likmes - cik pitstopus pa ceļam šamie uztaisijuši? svilpo
Lieku 3 Tērvetniekus:
1.Nolūza pirms Segevold,
2.Uz mirkli pamodās šķērsojot robežu Valkā/Valgā
:D

martins_Datums: Sestdiena, 02.02.2013, 17:09 | Ziņa # 343
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 986
Reputācija: 4
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
3. Pamodās Peipja krastā uz sāka kliegt "kur es esmu? ko jūs, &^%&^, ar mani izdarījāt?"

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

urmaasDatums: Sestdiena, 02.02.2013, 17:13 | Ziņa # 344
Quote (martins_)
3. Pamodās Peipja krastā uz sāka kliegt "kur es esmu? ko jūs, &^%&^, ar mani izdarījāt?"

parcopiDatums: Sestdiena, 02.02.2013, 17:43 | Ziņa # 345
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12251
Reputācija: 88
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pa ceļam bija vismaz 5 apstāšanās vietas, lai pačurātu un uzpīpētu :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 23 no 33«1221222324253233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv