[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 20 no 33«1218192021223233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
paganels(pp)Datums: Svētdiena, 01.04.2012, 23:08 | Ziņa # 286
Grupa: Savējie
Komentāri: 473
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Jautrs pasāciens bijis ja Pēc foruma apmeklējuma var spriest,ka kādam šodien nav bijis viegli svilpo

esmu tur,kur neķeras:).

copmanis78Datums: Svētdiena, 01.04.2012, 23:33 | Ziņa # 287
Copmanis-ziņnesis
Komentāri: 2529
Reputācija: 13
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Foršs video un bildes sanākušas. ja

BorodaDatums: Pirmdiena, 02.04.2012, 08:28 | Ziņa # 288
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Vēl interesanti kur bildē nr.7 zivnieks rāda Aigaram ka tur ir jābūt ,un Aigars protams bezcerīgi gaida !!! Bet vai sagaida tas visiem ir jautājums ??? Pēc bildes izskatās ka visi ir pie Gaujas ,viens Aigars atradis kaut kādu dīķi -pēc Gaujas neizskatās

JOni, tur Zivnieks redzēja kā BAIGĀ vēdzele savu dzelteno vēderu parādīja. :D Pilnīgi nopietni. :D Tāpēc Aigars mēģināja to monstru izvilkt! :D

parcopiDatums: Ceturtdiena, 13.12.2012, 11:29 | Ziņa # 289
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12261
Reputācija: 88
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Meklēju kādu līdzbraucēju/līdzgājēju svētdien copei. Vieta - nezinu, kaut kur netālu no Rīgas. Pagaidām esmu es un Anatolijs. VArbūt vēl kāds vēlas? Ir savs transports, bet varam arī uzsēsties uz astes kādam citam :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.12.2012, 12:15 | Ziņa # 290
Grupa: Dzēstās
Es vēlos, bet ...kur ir drošais ledus?

spulgitsDatums: Ceturtdiena, 13.12.2012, 12:18 | Ziņa # 291
Komentāri: 1131
Reputācija: 14
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
bet varam arī uzsēsties uz astes kādam citam

Kam tad Tu sēdīsies uz astes?Pitonam vai?

Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!

spulgitsDatums: Ceturtdiena, 13.12.2012, 12:18 | Ziņa # 292
Komentāri: 1131
Reputācija: 14
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Es vēlos, bet ...kur ir drošais ledus?

Ledusskapī

Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!

jkalvitisDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 10:26 | Ziņa # 293
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 32
Reputācija: 3
Ir vēl aktuāls svētdienas piedāvājums? Pie inventāra esmu ticis, tagad vajag kādu taku un procesa zini :)
Quote (parcopi)
Meklēju kādu līdzbraucēju/līdzgājēju svētdien copei. Vieta - nezinu, kaut kur netālu no Rīgas. Pagaidām esmu es un Anatolijs. VArbūt vēl kāds vēlas? Ir savs transports, bet varam arī uzsēsties uz astes kādam citam :D

martiDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 11:05 | Ziņa # 294
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3429
Reputācija: 38
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
6dien 7dien būs tāds laiks, ka var iedzīt nepatiku pret ziemas copi :)
labāk pie mūrīša, kamīna ar ceptiem nēģīšiem un labu dzērienu no augstajiem plauktiem :D

Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!

martins_Datums: Piektdiena, 14.12.2012, 14:07 | Ziņa # 295
Komentāri: 987
Reputācija: 4
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
marti, nu izlaidies Tu esi :))))

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

parcopiDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 16:01 | Ziņa # 296
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (jkalvitis)
Ir vēl aktuāls svētdienas piedāvājums? Pie inventāra esmu ticis, tagad vajag kādu taku un procesa zini

Piedāvājums aktuāls. Bet nekādi dižie skolotāji gan nebūsim. Es ziemas copē pats gandrīz iesācēj esmu, šī būs tikai trešā pilnā sezona uz ledus :) Vienīgi mums tā startēšana nav no centra, tā varētu būt problēma svilpo

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

jkalvitisDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 19:05 | Ziņa # 297
Komentāri: 32
Reputācija: 3
parcopi
manai trešajai ledus urbšanas reizei būs pat ļoti labi :)
uz kuru pusi domā startēt? pats esmu Carnikavā.

parcopiDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 19:10 | Ziņa # 298
Multimakšķernieks
Quote (jkalvitis)
uz kuru pusi domā startēt? pats esmu Carnikavā.

Oki, tad jau pa ceļam sanāks. Tad paņemsim Tevi ar. hello

martins_Datums: Piektdiena, 14.12.2012, 19:58 | Ziņa # 299
Komentāri: 987
Reputācija: 4
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
Quote (parcopi)
paņemsim Tevi ar

Un varbūt, ja labi uzvedīsies, arī atvedīs :D

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

martiDatums: Piektdiena, 14.12.2012, 21:18 | Ziņa # 300
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3429
Reputācija: 38
es ar rīt starp tiem ezeriem laidīšu. uz tūju pēc egles.
bet nu nez vai tā vienkārši ar egli tas viss beigsies :D

Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 20 no 33«1218192021223233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv