[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 331233233»
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks, marti 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Kopīgi izbraucieni
parcopiDatums: Otrdiena, 09.03.2010, 11:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12326
Reputācija: 88
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 6133824.jpg(34Kb)

parcopiDatums: Otrdiena, 09.03.2010, 13:18 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rīt 10.03.10. no rīta ar senci braukšu uz Saulkrastiem cerībā uz kādu lucīti. Ja lucīši neķersies, tad pārcelsimies uz kādu no Lilastes ezeriem - Lilastes ezeru, Dūņezeru, vai Dzirnezeru uz asariem un raudām.
Ja kādam(i) ir vēlme doties līdz, tad mašīnā vieta ir. Tad padodiet ziņu! smile

parcopiDatums: Svētdiena, 07.11.2010, 11:14 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Vakar bijām ar dažiem biedriem Ķīšezerā uz kopīgu pamakšķerēšanu. Zivju bija maz, bet pasākums pats par sevi superīgs! prieks

Pielikumi: 8487148.jpg(84Kb) · 9247450.jpg(63Kb) · 4569192.jpg(139Kb)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

parcopiDatums: Svētdiena, 07.11.2010, 11:15 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks

Pielikumi: 1625817.jpg(174Kb) · 0641209.jpg(90Kb) · 6932108.jpg(110Kb) · 4462550.jpg(116Kb) · 2454682.jpg(106Kb)

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

modrisabikisDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 22:06 | Ziņa # 5
Grupa: Savējie
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Rīga - Ventspils, Rīga - Talsi

Vai kāds nedodas piektdienas pēcpusdienā, vai sestdien no rīta uz Ventspili vai Talsiem, un kuram būtu brīva vieta iekš auto????
Ceļa naudu garantēju.

modrisabikisDatums: Trešdiena, 06.07.2011, 22:23 | Ziņa # 6
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Kluba Vadiba
P.s. Der ari uz Kuldigu

ljubitexDatums: Otrdiena, 16.08.2011, 16:18 | Ziņa # 7
Komentāri: 560
Reputācija: 12
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
vai kāds nevēlas šo sestdien-20.08-piebiedroties braukšanai uz upi Dienvidsuseju-pie lietuvas robezas,tur tā kā līdaciņas pietiekoši...laiva ir...vieta mašīnā arī..apm.100km no Rigas

Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

parcopiDatums: Otrdiena, 16.08.2011, 16:24 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Ljubitex - pārcēlu Tavu ierakstu uz atbilstošu tēmu ;)

ljubitexDatums: Otrdiena, 16.08.2011, 16:44 | Ziņa # 9
Komentāri: 560
Reputācija: 12
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
sorry...vairs t nedarīšu

Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani

parcopiDatums: Otrdiena, 16.08.2011, 16:53 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Quote (ljubitex)
sorry...vairs t nedarīšu

Man jau nekas nav pretī, vienkārši, ja kāds meklē kam piebiedroties, tad šinī tēmā ātrāk atradīs ;)

jutrixDatums: Otrdiena, 16.08.2011, 21:40 | Ziņa # 11
Jokplēsis
Komentāri: 2956
Reputācija: 23
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
vai kāds nevēlas šo sestdien-20.08-piebiedroties braukšanai uz upi Dienvidsuseju

grib, bet nekādīgi nesanāk, ieplānots jau cits pasākums :)

The most dangerous animal in Japan is ninja

parcopiDatums: Piektdiena, 28.10.2011, 17:55 | Ziņa # 12
Multimakšķernieks
Rīt ap 9:00 braucu uz Ventspili. Ja kādam interesē, tad pāris cilvēkus varu paķert līdz, ja kāds tieši uz to galu taisās :)

parcopiDatums: Svētdiena, 25.03.2012, 20:29 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Sakarā ar to, ka plānotais Peipusa iekarošanas plāns ir jāatliek uz nākamo sezonu, tad pēc Copmanis78 un Raicha priekšlikumiem ir doma sestdien sarīkot kopīgu copi pie Gaujas kaut kur Siguldā un neformālas vimbu ķeršanas sacensības.
Nolikumu uzmetīšu rīt. Ko sakat? Kurš piedalās? dance
Doma(vietu vēl precīzi nezinu, bet kaut kur Siguldas rajonā) ir tāda, ka no rīta satiekamies pie upes, makšķerējam un pļāpājam, bet vakarā pasākumu noslēdzam un dodamies pa mājām :)

RaichaDatums: Svētdiena, 25.03.2012, 20:35 | Ziņa # 14
Komentāri: 576
Reputācija: 4
Quote (parcopi)
Sakarā ar to, ka plānotais Peipusa iekarošanas plāns ir jāatliek uz nākamo sezonu, tad pēc Copmanis78 un Raicha priekšlikumiem ir doma sestdien sarīkot kopīgu copi pie Gaujas kaut kur Siguldā un neformālas vimbu ķeršanas sacensības.
Nolikumu uzmetīšu rīt. Ko sakat? Kurš piedalās? dance
Doma(vietu vēl precīzi nezinu, bet kaut kur Siguldas rajonā) ir tāda, ka no rīta satiekamies pie upes, makšķerējam un pļāpājam, bet vakarā pasākumu noslēdzam un dodamies pa mājām :)

Es tikai par

BorodaDatums: Svētdiena, 25.03.2012, 20:42 | Ziņa # 15
Grupa: Dzēstās
Es par, bet vai nebūs par ātru? Mošk kādu nedēļu vēl jānogaida?

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Kopīgi izbraucieni, salidojumi, sacensības » Kopīgi izbraucieni (Tēma, kurā piedāvāt citiem braukt līdz uz kādu copes vietu)
Lappuse 1 no 331233233»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv