[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 05.12.2016, 09:13 | Ziņa # 9781
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dobraja utra!!! hello
Karo'c baigi feini piesēdām uz vēdzelīti, ugunskurs, desiņas, balzāmiņš! Baigi pietrūkās tāda veida copīte, emocijas pār pārēm, un uz mājām 3 vēdzeles ar aizbrauca, nebija nekādi baigie izmēri, lielākā pāri 40 cm, bet nu aizgāja lejā grabēdamas :) Plašāku atskaiti provēšu pārvērst rakstā priekš Janvāra CL. Urmaas, tencinu par navodkām alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 05.12.2016, 14:05 | Ziņa # 9782
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ta jau foršs brauciens sanāca! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 05.12.2016, 14:07 | Ziņa # 9783
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar ar bērniem uztaisījām sniegavīru pie mājas. Šorīt nabags jau galīgi sašutis izskatījās! svilpo






Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BorodaDatums: Otrdiena, 06.12.2016, 21:30 | Ziņa # 9784
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar pēc darba braucu mājup, mļin stīgas saplīsa ričukam. Palika viens ātrums (nu tas, ko lieto parasti no kalna bracot :D ), un bremzes arī atteica. Šorīt atstāju servisā. A tgd, oi cik smuki ātrumi slēdzās un bremzes atkal tādas, lai lidotu pār stūri :D Viss notiek. Ziema ir interesanta lieta. :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 09.12.2016, 18:25 | Ziņa # 9785
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piektdiena! Uz darbu! dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.12.2016, 16:43 | Ziņa # 9786
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 13:05 | Ziņa # 9787
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izlasīju interviju ar Zivnieku Cl žurnālā. Baigais! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 15:12 | Ziņa # 9788
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Paldies! Prieks dzirdēt! :) alus


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Johnny_BravoDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 16:05 | Ziņa # 9789
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
Paldies! Prieks dzirdēt!

Intervija forša, arī lasīju! ja
Klau, a man jautājums par Tavu mikrodžiga rakstu. Tev skatos, ka vasaras izlasē nevienas spilgtās krāsas, arī vēlā rudens tikai viena rozā...... Tu vādas neizmanto, vai gaumes jautājums? Man kaut kā burkānkrāsas, tumši sarkanās(spilgtas) un arī zaļās strādā gandrīz vienmēr... svilpo


johnny bravo
 
J0nisDatums: Otrdiena, 13.12.2016, 08:52 | Ziņa # 9790
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Izlasīju interviju ar Zivnieku Cl žurnālā. Baigais!

Piekrītu ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 13.12.2016, 10:41 | Ziņa # 9791
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Johnny_Bravo ()
Klau, a man jautājums par Tavu mikrodžiga rakstu. Tev skatos, ka vasaras izlasē nevienas spilgtās krāsas, arī vēlā rudens tikai viena rozā...... Tu vādas neizmanto, vai gaumes jautājums? Man kaut kā burkānkrāsas, tumši sarkanās(spilgtas) un arī zaļās strādā gandrīz vienmēr...


Zin kā, man arī ir praktiski visas krāsas pa gadiem sakasītas, un ir baigi daudz visa kā, bet...tas tops reāli tik tiešām arī ir mans tops ar ko ķeru tiešām visur, un vēl nav bijusi reize, kad košās krāsas izpogātu kaut ko citu (lai arī necopes brīžos protams, meklēju citu atslēgu un lieku košos toņus, bet tas nav man nesis nekādus uzlabojumus). Zinu, ka arī čomam Lielupē viennozīmīgs tops ir magic un purple plum. Noteikti, ka ja viņš ņem, tad ņems tik tiešām visu, bet šīs krāsas un modeļi ir tie kuri man ir iegūlušies kastes augšdaļā un neticu ka iegulsies zemāk.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 13.12.2016, 12:30 | Ziņa # 9792
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Zivnieks ()
magic un purple plum


Piekritīšu Zivniekam, šo krāsu LJ gumijas strādā faktiski vienmēr, kad vispār ir ko ķert. Gan Tioga, gan Ballist, gan mazie tvisteri Jib Tail, dažādos izmēros.


Laiks Copei/OSHELURE
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.12.2016, 08:30 | Ziņa # 9793
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es visvairāk esmu ķēris uz colas krāsas gummi, burkānkrāsas un plūmju krāsas(dažādu ražotāju), sarkanbaltām(keitech) un lime chartreuse krāsas(Lucky John). Mikrodžigā gan man vēl pieredze neliela, ar dropšotu gan jau vairākas sezonas maucu. Reizēm osaka pumpkin(Lucky John) tieši vēzīši arī labi nostrādā. Katram laikam nedaudz savs, bet tagad esmu sācis provēt dažādus Japāņus, Krievus un Ukraiņus. Bet par to jau varēs vairāk runāt nākamsezon! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 14.12.2016, 09:21 | Ziņa # 9794
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
"plūmju krāsas" :D
dzeltenās, rozā, violetās, zilās, sarkanās?

bet ja nopietni, tad man aizvien vairāk liekas svarīga spēle un sistēma, mazāk krāsa.
varbūt vēl svarīgi - tumšs vai gaišs. bet tas jau senseni strīdīgs jautājums ;)
man šovasar/ruden baigi labi gāja visādu formu un veidu sistēmas ar baltām gumijām.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 14.12.2016, 20:14 | Ziņa # 9795
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakara plāns. Viens ir plūmju krāsā, ja kas :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv