[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Veselīgs dzīvesveids
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:00 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 9859680.jpeg (34.8 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:00 | Ziņa # 2
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
starp citu es te tagad veicu eksperimentu ar ēdienu un savu punci.
neēdu gaļu, maizi (miltu izstrādājumus, kur ir klāt ciete).
no ceptiem asarīšiem un zandartfilejām gan nevaru atteikties :)
ēdu dārzeņus un augļus, vēlams termiski neapstrādātus.
jau kādas 2 nedēļas būšu izturējis. jāsaka, ka nav ne vainas.
tādā veidā paēdot nav nogurums, jo kuņģim ir vieglāk.
arī ēst prasās retāk un pietiek ar mazākām devām.
ceru, ka tas iespaidos arī manu figūru un holesterīna pakāpi asinīs :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:00 | Ziņa # 3
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
un tie, kas iebildīs, ka strādājot smagu fizisku darbu tas nav iespējams - atļaušos iebilst.
izrādās, ka mana paziņa (daiļā dzimuma), kas nu jau profesionāli mauc ar kalna velosipēdu ir latvijas čempions.
viņa jau vairākus gadus neēd gaļu un ikdienā strādā smagi fiziski...
tagad viņai kaut kāds profesionāls trenneris, kam tas bija pārsgteigums un viņš ar interesi seko līdzi ;)
ir tā, ka paliek vairāk enerģijas, kura nav vajadzīga kuņģim sagremojot smagas lietas.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:00 | Ziņa # 4
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Interesanta tematika :)
Manai figūrai gan aptaukojuma risks pagaidām nepastāv un ēdu visu, kas "zemāks par zāli" :D .
Man kundze arī kādu pus gadu jau mācās ēst pareizi, rezultāti, protams ir, bet pagaidām man kaitīgais dzīves veids patīk labāk ;) :D .


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:00 | Ziņa # 5
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mana kundze salasījusies kaut kādu grāmatu kur paskaidrots kā mūsu kuņģīts cīnās ar vielām, kuras ķīmiski pat nav spējīgs līdz galam sašķelt, tāpēc tās uzkrājas visās malās un nobloķē sākot ar limfiem, beidzot ar asinsvadiem un zarnām.
cik sapratu, tad pats sliktākais ir svaigs piens (raudzētie tā produkti vēl ir ok), graudaugu produkti (dēļ cietes) un gaļa.
baigi interesantas lietas uzzināju. piemēram, ka ēdot kaut ko gaļveidīgu (olbaltumvielas) kopār ar, piemēram, maizi (ciete) ir baigā slodze tam aparātam. jo esot viens dziedzeris, kas izstrādā sulu ar savām vielām lai kaut ko sašķeltu. un lai sašķeltu olbaltumvielas un cieti ir vajadzīgas divas dažādas vides (vielas). tātad, lai sašķeltu vienu, otrs nešķeļās.
tāpat vārīti dārzeņi tikai aizpilda kuņģi, nekā vērtīga tur vairs nav.
protams, tas droši vien, ka ir sīkums, bet ar gadiem jau salasās.
citam tas aparāts sašķeļ visu rūpīgāk un labāk, citam nohaltūrē un aplīp ar cieti asinsvadu sienas, zarnas, limfi un nekas vairs lāgā nešancē kā gribētos.
nu tipa tā kaut kā es to sapratu. kamēr vasara piedāvā visādus labumus nolēmu ar sevi paeksperimentēt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 6
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mjā...bet nu nēēēēē.... :D es sevi bez gaļas ēšanas neredzu :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 7
Grupa: Dzēstās
Trakas lietas jūs te apspriežat! :D Uzreiz sagribējās uz bodi pēc kāda kaitīgā desas luņķa un bairīša. :D
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 8
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es atkal esmu maizes ēšanas atkarīgais, bez tās nejūtos paēdis līdz galam nekad...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 9
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es ēdu visu un to arī var redzēt un es to neslēpju :D
Fiziskās aktivitātes gan vajag vairāk dance


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 10
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Es ēdu visu un to arī var redzēt un es to neslēpju

to jau vairs nevar noslēpt :D
un par kustībām varu tikai piekrist.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:01 | Ziņa # 11
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
dejot vajag...dejot vajag....
es ēdu visu un elllīgi daudz, bet palūkojat mani no malas... :D
dejot.... un būsiet glamūrīgi slaidie, ēdot visu ko sirds kāro :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:02 | Ziņa # 12
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
A es vakarā šašliku cepšu :D


Nav bildes- nav zives :D
 
eduksDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:02 | Ziņa # 13
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vispār sen jau gribējies papļāpāt par tādu manai (un nešaubos, ka arī daudzu citu copmaņu un vienkārši dabas draugu) sirdij tuvu tēmu kā pirts :) . Tas man ir makšķerēšanai un vēžošanai paralēli mīļākais atpūtas veids. Vot tik baidos, ka te jauna tēma gandrīz būtu jāver... Var jau uzčinīt kaut kādu tēmu par veselīgu dzīves veidu, tur apakšā varētu iet arī marti aizskartā tēma :) . Tas tik tā, ja kādam būtu interese :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:02 | Ziņa # 14
Grupa: Dzēstās
Man draugos.lv ir viens pirtnieks. Kādreiz kopā strādājām. Tur viņam vesela piršu akadēmija. :)))
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 05.07.2012, 11:02 | Ziņa # 15
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Zivnieks, nu ar to Tavu ēšanu nez nez... šogad knapi ielīdi pagājušā gada kāzu (tas ir copes) uzvalkā :D :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Veselīgs dzīvesveids (Pirtis, sportošana, veselīgs uzturs, u.t.t.)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv