[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 14 no 14«12121314
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Uzspēlējam vienu spēli? (Uzspēlējam vienu spēli?)
Uzspēlējam vienu spēli?
J0nisDatums: Piektdiena, 27.05.2016, 17:37 | Ziņa # 196
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2171
Reputācija: 42
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ha,ha melis:)

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

BorodaDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 10:41 | Ziņa # 197
Vīrs ar pieredzi
Komentāri: 1269
Reputācija: 9
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Bieži tā arī ir, bet šoreiz tas bija izjaukts airis! hello

Man jau likās, ka divstobrene! :D

je6kaDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 15:16 | Ziņa # 198
Savējais
Komentāri: 1041
Reputācija: 38
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Man atkal pirmais kas ienāca prāta - celtniecības līmeņrādis, fig viņ zin kapēc :D

Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!

parcopiDatums: Sestdiena, 28.05.2016, 16:01 | Ziņa # 199
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 11277
Reputācija: 82
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
Man atkal pirmais kas ienāca prāta - celtniecības līmeņrādis, fig viņ zin kapēc

Tik tiešām fig viņu zin kāpēc!

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķernieku ticējumi, makšķerēšanas noteikumi, zivju sugas, pļāpātava » Uzspēlējam vienu spēli? (Uzspēlējam vienu spēli?)
Lappuse 14 no 14«12121314
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv