[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 212»
Foruma moderators: marti, Bebrs, eduks, Zivinens 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Makšķernieku kastes (Viss par dažādām makšķernieku kastēm)
Makšķernieku kastes
parcopiDatums: Piektdiena, 26.02.2010, 17:16 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 12251
Reputācija: 88
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 7716945.jpg(24Kb)

parcopiDatums: Piektdiena, 26.02.2010, 17:18 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien nopirku šādu makšķernieku kasti. Man jau patīk. Viegla, izturīga un var pielāgot pēc savām vajadzībām kā vēlos smile Atradu te - Kaste

Pielikumi: 1703476.jpg(61Kb) · 9340780.jpg(61Kb)

parcopiDatums: Piektdiena, 26.02.2010, 17:47 | Ziņa # 3
Multimakšķernieks
Vēl nesen lielveikalā atradu ļoti piemērotu kasti vizuļiem, bet maksāja krietni lētāk, nekā tādu būtu pircis makšķernieku veikalā. Patīk arī tas, ka iekšā ir lukturītis, ko var ieslēgt, lai apgaismo kastes saturu smile

Pielikumi: 3444025.jpg(50Kb) · 9550155.jpg(45Kb)

kreisaisDatums: Sestdiena, 27.02.2010, 14:00 | Ziņa # 4
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1326
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā stiklašķiedras kaste izskatās pat ļoti ok wink
Un cik samaksāji par to kastīti vizuļiem?

kreisaisDatums: Ceturtdiena, 19.08.2010, 15:02 | Ziņa # 5
Videomāns
Komentāri: 1326
Reputācija: 7
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kur var vislētāk nopirkt lielo vizuļu kasti? domaa

J0nisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 19:06 | Ziņa # 6
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2285
Reputācija: 42
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
. Patīk arī tas, ka iekšā ir lukturītis, ko var ieslēgt, lai apgaismo kastes saturu smile

Bļin ,tādas ekstras ar gaismiņām redzu pirmo reizi !!!

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

kapracisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 19:54 | Ziņa # 7
Komentāri: 1149
Reputācija: 26
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Parcopi, cik maksā tā ziemas kaste? it kā jau viegla, laba-ka tikai stiprāks vējš neaizpūš pa gaisu, tiklīdz dibuā pacelsi...
cik ietilpīga?
izskatās, ka coķis jāuztaisa, kur zivi slidināt iekšā!

J0nisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 20:21 | Ziņa # 8
Kompānijas dvēsele
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Runājot par kastēm Borada man ir labas ziņas !Šodien beidzot izgatavoju kastei dibenu :) Noliku pie katra stūra pa cepumam un zāģēju.Bet ne par to iet runa! Galvenais ka līdz ar to arī beidzās materiāls :) Laikam nebiju pareizi aprēķinājis izmērus Bet nekas,ne jau ar pliku roku ņemams es esmu !! Ātri sazvanīju lētu atlaižu veikalu ,sarunāju super ūdens necaurlaidīgu kaut kādu Austrāliešu finieri .Esot gana labs,zem smaguma neliecas prieks Un galvenais tikai 53 Ls. kvadrātmetrā .Tā kā viss process notiek .Solīja gan pēc mēneša vai diviem ,bet tas nekas, makšķernieks jau ir no tās pacietīgākās tautas daļas .Pēc gada brauksi brekšot būs kur piemest pēcpusi Vēl tik jāiepērk vākam enģītes .Jā arī atradu lētu- labu veikalu -sola ar atlaidēm 7 Ls. gab.(bet esot ar pulti ) Vēl jau tādi sīkumi kā kājiņas,vākam kāds krampītis lai zivis nebirst ārā ,kāds paralona gabaliņš(nu vismaz vienam vaigam) .Bet par to nesatraucies ,jau pasūtīju ,arī teica izgādāšot pa lēto Vēl tikai vien jautājums ,vai iekšu piepūst ar putām lai nešķobās vai atstāt vietu arī zivīm ??????? Paldies par sapratni ,eju uz pastu,pienākusi paka ar 2 metri pleca siksnu,tikai nesaki kāpēc tik gara ,es jau to noprasīju . Tas tamdēļ lai varētu aptīt ap urbi ,ejot nesitoties pret mugurkaulu Tā kā kaste būs,process ir palaists Kad ??????? Mani arī šis jautājums baigi nomoca Labs nāk ar gaidīšanu Par to mums atkal .......

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

J0nisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 20:26 | Ziņa # 9
Kompānijas dvēsele
Quote (kapracis)
Parcopi, cik maksā tā ziemas kaste?

Kapraci ,da nemaksā gandrīz neko . Galvenais ir izdomāt kam tev viņa ,sēdēšanai vai zivju uzglabāšanai Redz Boroda man pasūtīja kasti kur vienkārši vējā lai būtu kur pieturēties ! :D

parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 20:54 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Precīzi neatceros. Vai nu 10ls vai 15ls. Laikam pat 10, jo bija kaut kādas atlaides :)
Nezinu, man tā kaste patīk, ietilpība arī ok. Mīnuss, ka slīd pa ledu, ja nav sniega :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 20:55 | Ziņa # 11
Multimakšķernieks
J0ni - beigās Borodam tā kaste izmaksās 1000ls :D

Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)

BorodaDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 20:58 | Ziņa # 12
Grupa: Dzēstās
JOni, tu mani nomierināji. Es biju ļoti satraukts par kastes uzbūvē lietotiem materiāliem. Bet tagad esmu mierīgs, jo saprotu, ka štelle ir nodota īsta meistara rokās. Vai nevar vēl to atvērumu, kur it kā met zivi iekšā, apstrādāt ar sarkankoku. Nu tjipa, lai pieskaņotu manam auto. Zin kā...nu pierasts, ka salons normaļno izskatās, tad arī to kast kaut kā... Putas gan nepūt, tā prasti izskatīsies. Labāk vienkārši izoderē pa smuko, lai var kādu cepumu ielikt kopā ar div glāzēm. Man ir tādas spešl copei, kaut kāds kalnu kristāls..nu koroče, lai smuki izskatās. Ā, un roku balstus ņezabudj. Un atzveltnes pagalvi gan vajadzētu no labas, mīkstas ādas. Nu tu jau zini.
p.s. sasteigt nevajag, es nekad nevienu nesteidzinu, galvenais ir rezultāts. Var arī uz nākošsezon.
p.p.s. tas viss ir nopietni, ja!!! :D
:D

BorodaDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 21:05 | Ziņa # 13
Grupa: Dzēstās
JOni, aizmirsu pateikt, ka sakarā ar to, ka esmu zaļi domājošs, tad skaties, lai CO izmeši token atbilst Evropas nosacījumiem, ja?

:D

TukliitisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 21:27 | Ziņa # 14
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 251
Reputācija: 6
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote (parcopi)
Mīnuss, ka slīd pa ledu, ja nav sniega

pamēģini smilšpapīru salīmēt, kaut kādu krievu veco riktīgi rupjo! :)
vai arī pameklē to ko uz pakāpienu maliņām līmē lai neslīd kājas :)
vai metāla plāksnītes 4as uz stūriem pieskrūvē!! num skārdu noliec uz dēlīša un ar naglu izbliez dafigā caurumus, apgriez otrādāk, un tad redzēsi kā šipi kaut kas tāds būs izveidojies! un gludo daļu pie kastes saskrūvē :)

Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)

TukliitisDatums: Ceturtdiena, 23.02.2012, 21:35 | Ziņa # 15
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 251
Reputācija: 6
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote (J0nis)
Austrāliešu finieri

ahaha sasmējos par šito! :D tad es pēc 15 gadiem varēšu restaurēt :D
un zivis kas svarā zem 2kg, tādai kastei tuvumā nemaz neliek :D :)

man mājai ir Austrālijas Emu Brand skārds :)

Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Copes inventārs, barības, ēsmas, mezgli un cilpas, makšķernieku bodes, tirdziņš » Makšķernieku kastes (Viss par dažādām makšķernieku kastēm)
Lappuse 1 no 212»
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv