Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 11
Viesi: 10
Lietotāji: 1
parcopi
Sākums » 2009 » Novembris » 6 » Ziema nāk
Ziema nāk
00:14

Sveicināti parcopi.lv mājas lapas apmeklētāji!

Kādu laiciņu nebiju nevienu blogu rakstījis, pēdējais laikam tika rakstīts jūnijā, bet tam ir savi objektīvi iemesli. Kuram gan gribās vasarā sēdēt pie datora un kaut ko daudz rakstīt? Tagad, kad vasara ir aiz muguras un tuvojās jau ziema, varu uzrakstīt.
Pirmais un svarīgākais ir tas, ka mājaslapai tik pamainīts forums un tagad tas ir mūsdienīgāks, plašāks un pārskatāmāks....ļoti ceru, ka ar jūsu palīdzību tas arī saturiski paliks arvien labāks un tajā būs arvien vairāk vērtīgas informācijas. Man liels prieks, ka vēžu cienītāji visu vasaras sezonu bija sarosījušies un aktīvi darbojās forumā "vēžu cienitāju klubiņš". Eduka raksti par vēžiem ir paši lasītākie visā šajā mājaslapā un par to man ir ļoti liels prieks, jo šī mājaslapa ir domāta kā makšķerniekiem, tā vēžotājiem. Bieži vien šīs lietas nav atdalāmās. Vēžošana Latvijā ir ļoti nesakārtota, daudzi baidās šajā sakarā pat izteikties, bet es ļoti ceru, ka drīzumā šī lieta tiks pamazām sakārtota civilizētā veidā.
Vēl izmantošu izdevību un aicināšu jūs apmeklēt, ne tikai atjaunoto forumu, bet arī citas mājas lapas sadaļas:
Sadaļā "Noderīga informācija" ir atrodami makšķerēšanas noteikumi.
Sadaļā "Raksti" katrs var atrast kaut ko sev noderīgu.
Sadaļā "Sludinājumi" ir iespēja ievietot sludinājumus, ja jūs gribat kaut ko pirkt, pārdod, mainīt, vai sniegt kādu pakalpojumu. Daži lasītāji šo sadaļu ju sāk izmantot - par to man liels prieks!
Pārējās sadaļas komentārus neprasa, es domāju.
Tas nu par mājaslapas jaunumiem būtu viss, tagad par pašu copi.
Šī vasara nebija man pati veiksmīgākā copē. Bija, protams, arī veiksmīgas dienas, bet pārsvarā tomēr bija jāpaliek tikai ar prieku par pašu copes procesu. Rudens cope man praktiski izpalika, jo es šogad sabojāju savu laivu un arī biju diezgan apslimis, bet tagad pamazām sāku atkal iet uz copi. Tagad  iemēģinu roku ar spiningu, vēl jau kādu dienu pasēdēšu arī ar grunteni. Mani jau aicināja vēdzelēs, ja sanāks laiks, tad aizbraukšu.
Par cik tāds īsts ziemas makšķernieks es neesmu, tad cenšos ķert līdz pēdējam vaļējos ūdeņus. Kaut gan šogad esmu nobriedis nopietnāk pievērsties arī ziemas makšķerēšanai, ļoti ceru, ka ieplānotais arī realizēsies, jo kopš pagājušās ziemas arī uz ziemas makšķerēšanu man ir "āķītis" iecirties lūpā :)
Nu šai reizei arī pietiks, īsumā par jaunumiem uzrakstīju, par savām neveiksmēm arī, bet copes prieks jau tāpēc nekur nepazūd!
Ne asakas visiem, visiem makšķerniekiem - tiem, kuri sēž uz butēm, tiem, kuri uz vēdzelēm, tiem, kuri grib izvelcēt savu trofeju, tiem, kuri jau trin ledusurbi un pārcilā mormiškas....vienu vārdu sakot - ne asakas, copmaņi! ;)

Skatījumu skaits: 1476 | Pievienoja: parcopi | Birkas: vēžošana, parcopi, jaunumi | Reitings: 5.0/3 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.161.71.87
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv