Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 6
Viesi: 6
Lietotāji: 0
Sākums » 2011 » Janvāris » 3 » Vietnes jaunumi un zemledus makšķerēšana
Vietnes jaunumi un zemledus makšķerēšana
15:36


Labdien!

Kā jau vienmēr, tad kopš pēdējā bloga uzrakstīšanas, ir pagājis kāds laika sprīdis. Tas tāpēc, ka pārsvarā, visu, kas man sakāms, es uzrakstu rakstu sadaļā, vai ikdienā to daru forumā.  Bet nu atkal uznākusi vēlme uzrakstīt vienu nelielu blogu, kurā pastāstīšu par jaunumiem šajā vietnē, tuvākajiem plāniem un nedaudz par savu pieredzi zemledus makšķerēšanā.
    Tagad par visu pēc kārtas. Kā jau vairums būs pamanījuši, tad vietnē ir pamainījusies "Vietnes izvēlne", kas tagad kļuvusi pārskatāmāka un ērtāka. Par to un pārējiem tehniskiem jaunumiem man jāpateicās vienam kolēģim, kurš nav makšķernieks, bet ļoti labprāt palīdz ar tehniskiem risinājumiem. Pie tam dara to pilnīgi par velti. Par to viņam lielum lielais  paldies!  Vēl papildus "Vietnes izvēlnes" uzlabojumiem, jāmin, ka ērtāks un pārskatāmāks ir kļuvis profila lauciņš, kā arī, vietnes meklētājs(google pielāgotās meklēšanas logs) tagad ir pilnīgi pieskaņots vietnes dizainam. It kā mazi sīkumiņi, bet no sīkumiem jau salasās viss kopumā. Tās ir nianses, kuras uzreiz ir pamanāmas, vēl ir dažas sīkas lietiņas, kas lietotājiem nemaz nav pamanāmas. Vēl pie jaunumiem nevaru neatzīmēt faktu, ka tagad vietnē zem sadaļas "Noderīga informācija" ir atrodami ne tikai "Makšķerēšanas noteikumi", bet arī "Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrējamo kuģošanas līdzekļu reģistrācijas kārtība" un daži panti no "Administratīvo pārkāpumu kodeksa". Tas ir darīts ar nolūku, lai vajadzības gadījumā uzreiz var ieskatīties likumdošanā un zināt kas ko un kāpēc un kā par to var sodīt. Tāpat kā sadaļas "Zivju inspektori" un "Latvijas karte", šīs jaunās apakšsadaļas ir domātas lapas apmeklētāju ērtībai. Lai viss būtu pie rokas, kas var noderēt, taisoties uz copi, vai pērkot laivu. Pie jaunumiem jāmin fakts, ka vietne sākusi rīkot dažādus mazus un nenopietnus konkursiņus un to uzvarētāji tiks pie balvām. Ir jau jaunas idejas par jauniem konkursiem. Drusku iebuksējusi ir Interviju sadaļa, jo vienkārši visu nevar paspēt, bet uz aicinājumu pieteikties kādu intervētāju, neviens diemžēl nav atsaucies. Viena jauna intervija gan sadaļā ir parādījusies un apsolu, ka šī sadaļa tiks papildināta ar jaunām intervijām, tiklīdz būs brīvāks brīdis un kāds interesants sarunu biedrs, kuram nebūs nekas pret to, lai papļāpātu par copi un padalītos kaut nedaudz ar savām zināšanām ar citiem. Visticamāk vietnei tuvākajā laikā nomainīsies lapas augšas zīmējums, jeb logo. Bet nu to jau visi uzreiz pamanīs, kad tas notiks.
    Tas būtu par jaunumiem. Tagad par tuvākajiem plāniem. Kā jau ieminējos, tad tuvākajā laikā vietnei visticamāk būs jauns, modernāks un galvenais vietnes dizainam atbilstošāks logo, plus tiek domāts arī pie citiem tehniskiem risinājumiem. Te gan uzreiz piebildīšu, ka uzsvars joprojām galvenokārt tiks likts uz vietnes saturu, nevis vizuālo izskatu, vai tehniskajām iespējām. Bet gluži bez tā arī nevar. Tātad par tuvākajiem plāniem. Kas attiecās uz vietni, tad joprojām rakstīšu rakstus par dažādām tēmām, turpināšu forumā likt visu jaunāko informāciju un dalīšos ar pieredzi. Plus esmu papildinājis savas "Zivju pagatavošanas receptes" un drīz tās sāks parādīties attiecīgajā foruma sadaļā. Ir ieplānotas arī jau pieminētās intervijas. Arī Edukam padomā daži jauni rakstiņi par copi un vēžošanu un gan jau, kad viņam būs laiks, tad savas idejas izklāstīs un padalīsies ar saviem novērojumiem un zināšanām. Vēl man tuvākajā laikā ir plāns iegādāties jaunu laivu un dažus makšķerrīkus. Bet par to informēšu forumā tad, kad būšu to izdarījis. Vēl ir ieplānots kādu dienu aizbraukt vēdzelēs un ir domā pirmo reiz pamēģināt uzkāpt uz Peipusa ledus, bet arī par šo informēšu forumā, kad tas būs noticis.
    Tagad nedaudz par pašu copi. Par cik ar zemledus makšķerēšanu nodarbojos nesen, tad arī zināšanu par ļoti daudzām lietām pietrūkst. Bet nu pieredzi pamazām krāju un esmu jau izmānījis pirmo cienīgo asari no āliņģa. Nekas dižs jau nebija, bet tomēr. Ir iepaticies vairāk darboties ar bļitkām, kaut gan nesmādēju arī copi uz mormiškām. Ja nav liels vējš un pirksti nesalst, tad labprāt darbojos ar mormiškām, bet gadījumā, ja ķeras tikai mazie ašuki, tad nomainu makšķeri un sāku darboties ar bļitkām. Reizēm tas lomu izmēru ietekmē. Kaut gan jāsaka, ka mazie ašuki reizēm ļoti labprāt grābj arī bļitkas, kaut paši ir tikai nedaudz lielāki paar tām. Šosezon katrā copes reizē mēģinu likt netālu no sevis ūdu, bet jāsaka godīgi, ka vēl nevienu copi uz to neesmu redzējis, karodziņš stāv noliekts visu laiku kā pielīmēts :)
    Tas arī pagaidām viss, par ko gribēju informēt vietnes apmeklētājus. Vēl tikai gribu pateikties vietnes apmeklētājiem par to, apmeklē šo vietni un sevišķi lielu paldies aktīvākajiem foruma dalībniekiem. Tieši, pateicoties jums, rodas jauns darba spars kaut ko darīt un turpināt iesākto.
P.S. Visiem laimīgu šo 2011.gadu un, lai piepildās viss tas, par ko ir sapņots! Ne, asakas!

Skatījumu skaits: 1944 | Pievienoja: parcopi | Birkas: zmeledus makšķerēšana, vietnes jaunumi | Reitings: 5.0/6 |
Komentāru kopskaits: 3
3 kreisais   (03.01.2011 20:07)
Gan jau arī karodziņš kādreiz signalizēs par copi :D
Turpini tik tieši tāpat! alus

2 J0nis   (03.01.2011 16:22)
Nu ko lai saka -malacis tā turpini . Es ar gribu vēdzeles :D

1 Koka_Klucis   (03.01.2011 16:06)
Lai pašam izdodas viss iecērētais! alus

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.224.166.141
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv