Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
Sākums » 2010 » Septembris » 17 » Vasara beidzās
Vasara beidzās
13:12


Sveiki visiem!

    Ir pagājusi vasara un iestājies rudens. Līdz ar to ir jāmaina arī makšķerēšanas ieradumi. Tagad sākās laiks, kad aktīvi sāk baroties plēsīgās zivis un lielākais vairums mēģinās noķert kādu no tām. Es arī tagad pārsvarā darbošos ar spiningu, bet reizēm jau tāpat gribēsies pasēdēt ar pludiņu un noķert kādu raudiņu, vai mēģināt tomēr izmānīt kaut ko ar gruntenes palīdzību. Piedevām rudenī ir iespēja noķert savu trofejas zivi. Lielās zivis nav tik piesardzīgas kā vasaras periodā, jo arī tām vajag uzbaroties ziemai.
    Varētu teikt, ka šī vasara man copes ziņā izvērtās diezgan neveiksmīga. Sākot jau ar to, ka atvaļinājums, kas man iekrita jūnijā, bija diezgan lietains un nepatīkams. Tikai pašas jūnija beigas bija labas. Toties atvaļinājuma laikā atkal pabiju Kurzemes pusē un makšķerēju Ventā, Dokupē, Vecventā, Nabas ezerā un Būšnieku ezerā. Nabas ezers man ļoti patīk, kaut lomu ziņā toreiz nekas spīdošs nebija. Nākamgad jāizmēģina otrs Nabas ezers, kurš ir tālāk no ceļa. Būšnieku ezerā esam ar bračku daudz maz iemācījušies saķert raudas ar pludiņmakšķeri. Bet tās tur ir labu izmēru. Ar spiningu tur ir problēmas. Vajadzīgs cits piegājiens, kuru neesam vēl atkoduši. Ezers ir sekls, bez lielām zālēm un caurspīdīgu ūdeni, tāpēc spiningošana sagādā problēmas. Arī ar pludiņu pagāja laiks, kamēr sapratām, ka jāķer no lielākas distances. Nabas ezerā atkal ir otrādāk - tur ūdens caurspīdīgums ir ļoti švaks un arī tur vajadzīga speciāla pieeja, lai uz spiningu kaut ko noķertu. Parastie bleķi, uz ko tiek visvairāk spiningots, tur vienkārši paliek praktiski neredzami. Venta ir Venta, zivju tur ir daudz un dažādas, bet īstā pieeja arī tur nav atrasta. Dokupē ir tieši tas pats.
    Ir tā, ka arī pārējā vasaras laikā ūdeņi mani ar lomiem nelutināja, bet varbūt tas ir arī labi. Jo tas liek vairāk piedomāt pie tā, ko un kā darīt savādāk. Liek vairāk eksperimentēt. Un pats galvenais, ka copes prieks jau no tā mazāks nepaliek, ka neizdodās noķert to, ko gribētos katru reizi. Vienīgi Rīgas jūras līcis vienmēr bija gana devīgs lomu ziņā. Tā, starp citu, ir ļoti interesanta cope. Pilnīgi savādāk. Pie tam var vienlaicīgi atpūsties(sauļoties un arī peldēties) un ķert smukus asarus. Pa reizei trāpās arī citas zivis, jo jūrā jau dzīvo pilnīgi viss.
    Par copi tas arī viss, ir iegūta nenovērtējama pieredze un ļoti daudz pozitīvu emociju. Nu jau dažus rīkus ieziemoju līdz nākamajam gadam, bet izvilku priekšgalā citus. Tagad pirmajā vietā būs spinings. Cerams, ka rudens tikpat pilns ar pozitīvām emocijām un gan jau arī kāds loms neizpaliks.
    Tagad par citām aktivitātēm, kas saistītas ar mājas lapas darbību. Lapa tiek nemitīgi uzlabota, ir parādījušas jaunas sadaļas forumā un arī galvenajā lapā. Ir uzlabots copes kalendārs. Viss tiek darīts, lai lapu būtu pēc iespējas ērtāk lietot. Nedaudz traucē, ka pats neesmu datoriķis un visas savas ieceres tīri tehniski nevaru(nemāku) realizēt, bet es forumā jau ieliku tēmu, ka meklēju sev sabiedrotos, kas varētu palīdzēt tīri no tehniskās puses man kādu no idejām realizēt. Pēc vasaras pauzes ir atsākusi darboties sadaļa Intervijas un jau ir parādījusies viena jauna intervija, vēl dažas jau top. Šajā lauciņā ir iecere iet uz priekšu un, lai intervijas būtu kvalitatīvākas un biežākas, es forumā ieliku informāciju, ka meklēju cilvēkus, kas man šajā jautājumā grib un var palīdzēt. Varu pačukstēt, ka top intervija arī ar mani pašu, tuvākajās dienās tā tiks salikta un ielikta interviju sadaļā. To dara lietotājs Koka Klucis. Vēl ir doma, ka lapā varētu izmetināties makšķernieku preču internetveikals. Šāda iespēja ir, bet vai izdosies to realizēt, to rādīs laiks.
    Tas arī pagaidām būtu viss, kas attiecas uz mājaslapas darbību. Gribu pieminēt vēl to, ka tika atkal noorganizēts otrais kopīgais copes salidojums. Atsauksmi biju gaidījis lielāku, bet tāpat viss iedevās pa pirmo! Turpināšu šo salidojumu organizēšanu arī turpmāk un ceru, ka tas paliks par tradīciju - dažas reizes gadā kopīgi salidot un pamakšķerēt. Gribētos arī kādas kopīgas sacensības noorganizēt, bet man diezgan maza saprašana šajā jautājumā, varbūt kādam ir kādas idejas vai priekšlikumi? Vēl gribu pieminēt to, ka nesen uzrakstīju vienu blogu citā makšķerēšanas lapā, par tēmu, kas mani bija uzkurinājusi.
    Tas laikam arī šoreiz viss. Tiekamies pie ūdeņiem un ne, asakas šajā rudenīgajā laikā!   
Skatījumu skaits: 1494 | Pievienoja: parcopi | Birkas: blogs, parcopi, vasara | Reitings: 5.0/6 |
Komentāru kopskaits: 4
4 kreisais   (19.09.2010 14:26)
ja ja ja

3 Briedis   (19.09.2010 12:22)
ja ja ja

2 copmanis78   (17.09.2010 23:45)
ja ja ja

1 feeder77   (17.09.2010 16:00)
ja ja ja

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.146.227.92
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv