Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 11
Viesi: 10
Lietotāji: 1
parcopi
Sākums » 2012 » Marts » 6 » Svētdiencope
Svētdiencope
23:49


Tā, ir visi sazvanīti, ir mērķis nosprausts. Sarkandaugavas līkumi, bedres un sēkļi.
Vispār jau ilgi domāju, kur man tā pa vienkāršo uz copi aizlaist, lai nevajadzētu būt atkarīgam no draugu gribēšanas un manām iespējām. Labi, ka Zivnieks pateica, kas, kur un kā.  Paldies viņam liels.
Ar ričuku vasarā tur biju vizinājies, bet ziemā? Pilnīgi cits skats uz copi, uz zivīm un dzīvi vispār. Tagad tiek pētītas kartes, mērīti attālumi, skats caur googli, skats pa logu. Nolemju, drošs paliek vairāk drošs, ja to drošo jem vērā. Tā nu apmeklēju tuvējo copes bodi, iepērku vienu paciņu nezināmas izcelsmes brekšu barību, parasto motiļu daudzumu vienai copei un, protams, cauri rimčikam pēc kāda žāvējuma izstrādājuma, ko rītdiendien uz maizītes uzkrāmēt. A, nu ja, mazs pipars arī līdz paķeras.
Tā kā esmu dzirdējis, ka tajā vietā mēdzot būt arī straume, tad apskatos pagāšgadējo NG raidījumu un pa tiešo nošpikoju viņa radīto sistēmiņu. Uzmet cilpu, pārgriež, piesien svina gabalu, kas pie rokas ir, un pietin murmuli garākā pavadā.  Nu kas pie rokas bij, to sasēju. Izskatījās nu tā tā, bet mājas niagārā nolēmu nepārbaudīt. Kas sanācis, tas ir labi.
Nu tā pa druskam, domājot par copi un tā tālāk, sestdienas vakars ir klāt. Nu tad ņemu un zvanu alviksas meitenei un saku, ka man no rīta 7.nulle nulle vajag vienu jauku kebu, kas mani varētu aizvizināt līdz noskatītai vietai. Meitene jauka, atsaucīga. Visu apsola, nu gandrīz visu. Bet taksi būšot un zvanīšot, kad kebs tiks padots pie durvjupriekšas. Tad nu miegam paņemu maziņo miegazāli, kopā ar apelsīnu sulu un pārlaimīgs ļaujos sapņiem, kuros velku vienu divnieku pēc otra....
Modinātājs trīc, kā traks...laikam tiešām gulēju...nez kas pie vainas tam ciešajam miegam – svaigie motiļi ledusskapī, takša operatorīte vai tie treknie brekša sapņi. Nu neko, lecu augšā, tēju termosā, ai acis vēl ciet, puse karstā ūdens notek uz grīdas...neplānota vingrošana, kas palīdz pamosties.  Viss ok. Ierastās kustības ielecot termoveļā, zābaki kājās un jau zvans, yes, kebs ir klāt. Pat 10 min. pirms laika. Ok, man vēl 5 minūtes, lai visu uzvilktu plecos un notenterētu no 4 stāva lejā. Patīkami tomēr rīta agrumā redzēt, ka tevi kāds gaida. Kaut vai necils taksometrs, bet ar izcili labu, mēreni apaļīgu, labu humoru piekopjošu taksistu. Džeks bija labs, smējās no sirds, jo nekad vēl copmani nebija uz copi vedis.  Laidām perfekti, gandrīz pļāpājot garām tiltam paskrējām.  Īsak sakot man iepatikās uz copi ar taksi laist. Nav dārgi, 2,50Ls. Motilis tikpat maksā.
Klāt esam, paldies vedējam un pēc iepriekš saņemtās informācijas nesos lejā pie aizsalušā ūdens klajuma. Viss ir oki, uziešana kaut vai ar čībām, bet var redzēt, ka kaut kad līdzīgi domājošie ir likuši zarus, dēļus un visu, kas pie rokas, lai tiktu virsū. Vēl kontrolzvans Zivniekam. Tas tā, lai pārliecinātos, vai esmu pie vietas. Viss oki. Vēl kāds vietējais matadors pastāsta nelielas nianses par copi kreisajā pusē.... bet man vajag uz labo! Paejos nedaudz... a tur tilta balsti... ielenkti atklāta ūdeņa lāsmeņos,  gar krastu arī... tikko aizsalis lāsmenis. Atceros visus VUGD tekstus visos portālos, atceros aizliegumus potenciālos... nu neko, izurbšu tepat caurumu, pasēdēšu, pamēģināšu. Urbis vnk perfekts, 5 sekundes,ledus vismaz 40cm. Pirmais laidiens un pirmais ķīsis. Un tad nāk viņš, drosminieks. Vienkārši aiziet pa taku, kur es sabijos un negāju. Nu ta ko vēl? Neesmu nekāds smagais. Kaste vienā rokā, urbis otrā un eju! Pārgāju un pats sevi nedaudz sabāru par baidīšanos. Bet, nu sveša vieta, a ko var zināt? Nu tā, dodos uz mērķa vietu, kur kompānija apkārt pa tiltu braukdama jau ir priekšā.
Prieks atkal redzēt pazīstamas sejas.  Urbis atkal iet ledū, kā nocieties jauns kumeļš pēc ...nuja. Pirmais dubultcaurums tiek uztaisīts vnk perfekti, pašam prieks un ceru, ka tiem tur apakšā arī. Saridāju divas pikšķerītes, vienu to, iepriekš darināto gruntenīti, otru parasto diskobumbiņu. Straumes praktiski nav. Bik sabaroju, tāpat nolaižot lejā pa saspiestai bumbiņai ar nu dikt knapu motiļu piešprici. Laiks ir jauks. Jauks man un citiem virsledus sēdošiem. Saulīte spīd, var ķert pirmo pigmentu. Bet apakšējiem iemītniekiem laikam vēl lielais miegs. Nu ne nekā, pat ne asarītis. Un tad tas notiek... sardziņš skaisti paceļas uz augšu, nu bet token  skaisti, ah ku skaisti!  Piecērtu... nu it kā ir, it kā nav...ir, ir, bet mazs dumjš (nu kā lai vēl raksturo šitā ķēma sejas izteiksmi) ķīsītis. Un tad pēc brīža vēl viens un vēl... no 8m dziļuma. Eh... par šito skādi dvēselei viens pipariņš nenāk par ļaunu...  Citiem ar nekas nopietns, bet tad pa kādam baltajam tomēr prādās. Aha, iebaroju vēl ar to pašu sašu... un irrr, prieks liels!  Tāds brekšbērniņšs uz grami 350-400, bet ir. Man prieks liels.
Atbrauc NG ar Edgaru, skatos pat camera līdz. Nu ja, tūlīt būs priekšnesums, tūlīt būs mācība, kā kas jādara, kā tas notiek. Nu ja, notiek jau arī. NG velk, iebaro un velk, velk un iebaro. Un tā visu laiku. Es pat aizmirstu savus kātiņus apskatīt. Labi, ka ir kolēģi, kuri  pieskata – eu, tev copē! Yes un man tiešām copē un es arī velku!  Bet drusku velku, bet nedaudz velku, it kā apmēram noprotu, kas un kā, bet nu ar skatīšanos kaimiņa dārziņā savu piepildīt grūti. Tālāk jau gāja dažnedažādi, bet kopsummā es četrus finierīšus dabūju. Par to man prieks. Citi ar savus dabūja, bet NG dabūja pat kādus 16, tā vismaz bildē izskatījās. Ko lai dara, jāmācās.
Nākošsestdien atkal braukšu. Nu kaut kā iepatikās, bet šoreiz pa nopietno. Jāņem laba barība līdz, jāatrod kā pareizi sabarot. Vēl jau nav zināms, būs straume, nebūs...  Tik daudz jautājumu... bet nekas, jādara tā lietiņa un tad jau bjūs!
Ne asaciņas! Esiet uzmanīgi, pavasaris nāk!

Skatījumu skaits: 1556 | Pievienoja: Boroda | Birkas: sarkandaugava, zemledus makšķerēšana, daugava | Reitings: 5.0/6 |
Komentāru kopskaits: 10
10 Māris   (08.03.2012 23:55)
ja

9 marti   (08.03.2012 18:51)
kaut kur tekstā viena kļūda bija, bet tā vispār baigi labi :D alus

8 Briedis   (08.03.2012 11:10)
ja

7 Anatolijs   (08.03.2012 10:48)
Cope nebija, bet viss bija pa skaisto! Raksts ļoti labs! ja

6 urmaas   (08.03.2012 09:29)
Bārdiņ
Tieši tur jau tā sāls-cope ir atpūta.:))
Raksts anteresnijs:)
CHPOKSH un ne asakas turpmāk.:))

5 je6ka   (07.03.2012 23:27)
Nu tad, lai sestdien izdodas tā, ka citiem jāskatās tavā dārziņā.. ja

4 J0nis   (07.03.2012 19:29)
Paldies Boroda, bij interesanti palasīt !!! ja

3 copmanis78   (07.03.2012 00:33)
ja

2 Zorro   (07.03.2012 00:31)
Tiešām labs. Viegli lasās! ja

1 jutrix   (07.03.2012 00:23)
Super interesants blogs! ja

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.161.71.87
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv