Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 4
Viesi: 3
Lietotāji: 1
Zivnieks
Sākums » 2012 » Marts » 9 » Cīņa 12 raundu garumā!
Cīņa 12 raundu garumā!
13:49Šodien iekrita brīvdiena, tāpēc atbraucot mājās radās doma, ka vajadzētu atsākt fiziskās aktivitātes, kuras kopš decembra mēneša ir atmestas. Domāts-darīts! Izdomāju, ka jāiet paskraidīt. Uzvilku attiecīgu apģērbu, apavus un kāpu pa trepēm lejā. Te es sapratu, ka tas būs! Būs cīņa!
Šīs cīņas pašam pret sevi vienmēr ir smagas, bet es biju nobriedis uzvarēt. Balss fonā stāda priekšā šīs dienas cīniņa dalībniekus un sauc tos ringā. Ringa vienā stūrī tieku stādīts priekšā es - 186cm garš un vairāk kā 100kg smags tēvainis un otrā tiek izsaukts identiska auguma un svara tēvainis ar ļaunu smīniņu sejā. Šī būs riktīga smagsvaru cīņa! Tēvaiņi viens otram ieskatās acīs un cīņa var sākties!
1.raunds iesākās mierīgi, lēnā tempā un ar samērā stabilu manu pārsvaru. Es pretinieku paņēmu uz apņēmību.
2. un 3. raunds pagāja bez izmaiņām un es turēju cīniņu savās rokās.
4.raundā uz brīdi pazaudēju modrību un pretinieks uzreiz to izmantoja un iedeva man kārtīgu pļauku!
Pēc šīs pļaukas man nedaudz aizsita elpu. Pretinieks to centās izmantot un sita man ar labo āķi "apstājies, priekš tam tas tev ir vajadzīgs", es uzliku bloku "skrien resnais, skrien"! Bet pretinieks uzreiz izdarīja negaidītu sitienu no apakšas pa manu žokli "tak apstājies, atvelc elpu". Ar grūtībām, bet arī šo sitienu es nobloķēju.
5. raundā mēs nepārtraukti apmainījāmies ar sitienu sērijām "apstājies" un "skrien resni, tu to vari". 6.raunda noslēgumā es no pretinieka saņēmu veselu sitienu sēriju, pēc kuras uz brīdi apstājos atvilkt elpu. Bet tajā brīdī sapratu, ka ja es tagad apstāšos, tad pretinieks mani tūlīt pat nobeigs ar nokautu, tāpēc es saņēmos un turpināju šo cīņu.
Cīņa un distance jau ir sasniegusi vidu.
Iet 7.raunds. Pēc spēku atgūšanas 6.raunda izskaņā, man tagad piederēja psiholoģiskais pārsvars un es ringā sāku izskatīties arvien pārliecinošāk. Pretiniekam palika arvien mazāk variantu.
8. un 9.raundā es biju krietni labāks un nedevu pretiniekam ne mazākās cerības.
10.raundā pretinieks atkal aktivizējās un izdarīja veselu sitienu sēriju, šoreiz es no tiem izvairījos ar domu novēršanu citā virzienā. Es sāku domāt par pavasari, copi un saulē uzsilušiem ūdeņiem.....tajā brīdī es atkal stabili pārņēmu vadību cīniņā
11. raundu es jau uzvarēju gandrīz ar vienu roku un 12.raundā izskaņā es vēl pretinieku piebeidzu ar sitienu sēriju - pēdējo distances 150metru sprinta izskatā. Jā, es biju izcīnījis pārliecinošu uzvaru! It kā cīņa nebija no pašām sarežģītākajām, tas bija tāds parasts ikdienas cīniņš. Šo cīņu pat nevar salīdzināt ar to, kurā pretinieks divreiz mani pārliecinoši sakāva ar nokautu un tikai trešajā revanša mačā man izdevās to pieveikt. Runa iet par cīniņu ar nikotīna atkarību. Bet neskatoties uz to, ka šī bija maza un samērā viegla cīņa, tomēr 6.raundā viss varēja beigties pavisam savādāk. Pie tam ne tikai šodienas cīniņā. Šis zaudējums iedragātu manu pārliecību un arī turpmākajās mazajās cīņās, kurās būtu nedaudz jāpiepūlas, es varētu zaudēt. Šodienas cīniņa distance bija ap 7km.
Šodien kārtējo reizi secināju, ka pašas grūtākas cīņas vienmēr ir pašam ar sevi. Tā viņš ir!
Novēlu visiem uzvarēt lielās un mazās cīņās, nekad nenokārt degunu, priecāties par pavasara drīzu atnākšanu, baudīt copes priekus un protams - ne asakas!
Skatījumu skaits: 1874 | Pievienoja: parcopi | Birkas: cīņa ar sevi | Reitings: 5.0/6 |
Komentāru kopskaits: 4
4 Babūns   (13.03.2012 14:49)
Laba fantāzija! ja

3 Alberts   (10.03.2012 18:04)
hello ja

2 kreisais   (10.03.2012 11:24)
Hehe, interesanti! ja

1 marti   (09.03.2012 15:08)
ja

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:52.201.244.140
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv