VIETNES IZVĒLNE
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Laikam pamazām būs noticis tas, no kā es visvairāk baidījos, man sāk patikt zemledus makšķerēšana :D Neteikšu, ka āķis lūpā ir pilnīgi un neatgriezeniski, bet to, ka āķis ir iecirties lūpā, to noliegt nevar. Laikam jau tomēr būs jādomā, kā atlicināt finanses normālam ziemas ekipējumam.
Pagaidām jau vēl neko prātīgu ziemā noķēris neesmu, varbūt izņemot to gadījumu pagājušo gadu, kad ziemā noķēru normālu vēdzeli, bet tāpat tagad pret zemledus makšķerēšanu sāku izturēties savādāk, kā vēl kādu laiciņu atpakaļ. Vienīgi es vēl uz ledus nejūtos īsti droši un kur ledus izskatās kaut nedaudz šaubīgs, tur es savu kāju nesperu. Tāpēc arī pavasarī visticamāk uz ledus nekāpšu, bet tad jau vairs nebūs ilgi jāgaida līdz copei no krasta. Es nekad neesmu bijis nopietns ziemas copmanis, drīzāk ziemā dažas reizes aizeju tāpēc, ka copēt tomēr gribās, bet gaidīt pavasari vēl ilgi, bet šogad sāk iepatikties ar ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2482 | Pievienoja: parcopi | Datums: 13.01.2010 | Reitings: 5.0/2 | Komentāri (0)


Sveicināti parcopi.lv mājas lapas apmeklētāji!

Kādu laiciņu nebiju nevienu blogu rakstījis, pēdējais laikam tika rakstīts jūnijā, bet tam ir savi objektīvi iemesli. Kuram gan gribās vasarā sēdēt pie datora un kaut ko daudz rakstīt? Tagad, kad vasara ir aiz muguras un tuvojās jau ziema, varu uzrakstīt.
Pirmais un svarīgākais ir tas, ka mājaslapai tik pamainīts forums un tagad tas ir mūsdienīgāks, plašāks un pārskatāmāks....ļoti ceru, ka ar jūsu palīdzību tas arī saturiski paliks arvien labāks un tajā būs arvien vairāk vērtīgas informācijas. Man liels prieks, ka vēžu cienītāji visu vasaras sezonu bija sarosījušies un aktīvi darbojās forumā "vēžu cienitāju klubiņš". Eduka raksti par vēžiem ir paši lasītākie visā šajā mājaslapā un par to man ir ļoti liels prieks, jo šī mājaslapa ir d ... Lasīt tālāk»
Apskates: 1937 | Pievienoja: parcopi | Datums: 05.11.2009 | Reitings: 5.0/3 | Komentāri (0)Esmu pabijis dažas dienas Latgales sākumā un pamēģinājis arī tur divās tuvākajās upītēs pamakšķerēt, tāpēc nolēmu uzrakstīt mazu atskaites blogu par to, kā man tur gāja. Sākšu ar to, ka tas nebija copes brauciens, tāpēc makšķerēšanai tika atvēlēts ļoti niecīgs laiks bez īpašas sagatavošanās. Pamakšķerēt tika nolemts vairāk informācijas ievākšanai un tāpēc, ka makšķernieka asinis sauc pie ūdens, ja vien tas ir kaut kur netālu.
Tātad pirmā upīte, kuru devos izlūkot bija Bolupe, jo tā bija pavisam tuvu vietai, kurā es atrados.
Upe ir maza, bet salīdzinoši strauja un ar samērā neizbrienamiem krastiem. Pienākot pie upes uzreiz varēja manīt zivju aktivitāti, bet nevarēja uzreiz saprast kas tās par zivīm, kaut gan aizdomas bija. Tātad sākumā mēģināju ķert ar pludiņmakšķeri pludinot ēsmu. Jau pavisam drīz sekoja pirmās copes, bet nevarēju piecirst, bet drīz vien tomēr izdevās izmānīt ... Lasīt tālāk»
Apskates: 3304 | Pievienoja: parcopi | Datums: 17.06.2009 | Reitings: 5.0/2 | Komentāri (0)


Sveicināti visi mājaslapas parcopi.lv apmeklētāji!
Ir pagājis kāds laiciņš kopš pēdējā bloga, tāpēc nolēmu uzrakstīt kas un kā un kādi ir jaunumi.
Pirmais un svarīgākais jaunums ir tāds, ka tagad šī mājaslapa ir domāta, ne tikai makšķerniekiem, bet arī vēžu cienītājiem. Ir izveidots atsevišķs forums, kas veltīts tikai vēžu tēmai. Pie receptēm, tagad tiek publicētas arī vēžu pagatavošanas receptes un to pareizas ēšanas paņēmieni.
Otra lieta - lapai ir pamainījies dizains. Tas tā speciāli nebija domāts, bet iemesls ir gaužām vienkāršs un banāls. Es gribēju drusku pabīdīt galveno bildi un sabojāju visu lapas vizuālo izskatu. Tā vietā, lai to visu izlabotu, es izvēlējos jaunu un manuprāt pārskatāmāku dizainu. Šis ir mūsdienīgāks un ar jaunām tehniskām iespējām. Šur tur parādās vēl kādas kļūdiņas, bet ar laiku tiks izlabotas. Gal ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2518 | Pievienoja: parcopi | Datums: 24.05.2009 | Reitings: 5.0/3 | Komentāri (2)Šorīt biju aizgājis uz savu pirmo rīta copi šogad. Jau vakar izdomāju, ka jāaiziet uz rīta copi, jo laiks jau vairākas dienas turās silts un silts un saulains. Un tas nozīmē to, ka jābūt aktīvākām manām iecienītākajām zivīm - līņiem un karūsām. Jau vakarā sataisīju barību un sagatavoju visu copei nepieciešamo. Uzliku modinātāju pirms četriem no rīta, tad lēnā garā padzēru kafiju un taisījos uz copi. Piecos no rīta jau biju izvēlētajā vietā. Jau bija gaišs un turējās maza migla, ūdens bija dzidrs un mierīgs. Pirmo atritināju grunteni, ieliku barotavā barību un āķiem sliekas un ielidināju ūdenī, piekāru zvaniņu un ķēros klāt pludiņmakšķerei. Man bija līdz mačmakšķere, kas bija aprīkota ar parasto neslīdošo pludiņu. Pludiņš gan bija samērā liels (4gr), bet tas bija tāpēc, ka bija gaidāms vējš(kas vēlāk arī uzradās) un bija jāmet pietiekami tālu. Tātad saliku mačmakšķeri, ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2637 | Pievienoja: parcopi | Datums: 29.04.2009 | Reitings: 4.8/5 | Komentāri (1)Nu jau kādu laiciņu mājas lapa ir atvērta un ir pienācis laiks uzrakstīt vēl kādu blogu. Sākšu ar to, ka mājaslapa joprojām ir tapšanas stadijā, tāpēc piedodiet par kļūdām un citām nepilnībām. Ceru, ka ar laiku visu izlabošu. Par cik mājaslapa atrodas uz bezmaksas servera, tad par to jāmaksā ar to, ka tas reizēm nedarbojās. :) Un tagad pēc servera "globālās atjaunošanas" man riktīgi jāatjauno sava lapa, jo atkal šur tur parādās uzraksti angliski un krieviski, kā arī, visādas citādas kļūdas. Ceru uz apmeklētāju sapratni :)
Bet tagad par makšķerēšanu. Šodien biju izlūkbraucienā uz raudām uz vienu mazu upīti. Paņēmu līdz, tikai vienu teleskopisko makšķeri un kā ēsmu paņēmu līdz šprici ar mannas mīklu-kulteni. Nebija ne tārpu, ne motiļu, ne mušu kāpuru. Netaisīju arī barību un nopietni šai copei negatavojos. Tas vairāk bija izlūkbrauciens, lai paskatītos kādā stāvoklī ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2436 | Pievienoja: parcopi | Datums: 03.04.2009 | Reitings: 4.4/7 | Komentāri (0)


Sveicināti visi mājaslapas parcopi.lv apmeklētāji!

Agrāk nekad blogu neesmu rakstījis, tāpēc pat nezinu, ar ko lai sāk. Laikam sākšu ar iepazīstināšanu ar sevi. Mani sauc Aigars, dzimis esmu 1980.gadā, makšķerēju es jau no kādu 6gadu vecuma. Mani šai nodarbei pievērsa tēvs, kā jau daudzus no mums :) Bija, protams, man pārtraukums aktīvajā makšķerēšanā un tas bija no kaut kur no 16-23gadu vecumam, tad man bija citas intereses :) Protams, nebija tā, ka tajā laikā vispār nemakšķerēju, bet maz gan.
Makšķerēju es pārsvarā pa Rīgas ūdeņiem, par cik pats te dzīvoju, bet reizēm, protams, arī sanāk pabraukāt pa Latviju un paķert zivis citās ūdenstilpnēs.
Es neesmu kāda konkrēta makšķerēšanas veida piekritējs - patīk gan uz pludiņu ķert, gan spiningot, gan reizēm ar gruntsmakšķeri pasēdēt vai uz led ... Lasīt tālāk»
Apskates: 1705 | Pievienoja: parcopi | Datums: 09.03.2009 | Reitings: 4.3/6 | Komentāri (0)

« 1 2 3 4 5
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:18.210.12.229
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/ http://eboat.lv/lv/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv