VIETNES IZVĒLNE
COPES KALENDĀRS
VIETNES DRAUGI
STATISTIKA
Online kopā: 10
Viesi: 9
Lietotāji: 1
parcopi

Sveicināti visi mājaslapas parcopi.lv apmeklētāji!
Ir pagājis kāds laiciņš kopš pēdējā bloga, tāpēc nolēmu uzrakstīt kas un kā un kādi ir jaunumi.
Pirmais un svarīgākais jaunums ir tāds, ka tagad šī mājaslapa ir domāta, ne tikai makšķerniekiem, bet arī vēžu cienītājiem. Ir izveidots atsevišķs forums, kas veltīts tikai vēžu tēmai. Pie receptēm, tagad tiek publicētas arī vēžu pagatavošanas receptes un to pareizas ēšanas paņēmieni.
Otra lieta - lapai ir pamainījies dizains. Tas tā speciāli nebija domāts, bet iemesls ir gaužām vienkāršs un banāls. Es gribēju drusku pabīdīt galveno bildi un sabojāju visu lapas vizuālo izskatu. Tā vietā, lai to visu izlabotu, es izvēlējos jaunu un manuprāt pārskatāmāku dizainu. Šis ir mūsdienīgāks un ar jaunām tehniskām iespējām. Šur tur parādās vēl kādas kļūdiņas, bet ar laiku tiks izlabotas. Gal ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2280 | Pievienoja: parcopi | Datums: 24.05.2009 | Reitings: 5.0/3 | Komentāri (2)Šorīt biju aizgājis uz savu pirmo rīta copi šogad. Jau vakar izdomāju, ka jāaiziet uz rīta copi, jo laiks jau vairākas dienas turās silts un silts un saulains. Un tas nozīmē to, ka jābūt aktīvākām manām iecienītākajām zivīm - līņiem un karūsām. Jau vakarā sataisīju barību un sagatavoju visu copei nepieciešamo. Uzliku modinātāju pirms četriem no rīta, tad lēnā garā padzēru kafiju un taisījos uz copi. Piecos no rīta jau biju izvēlētajā vietā. Jau bija gaišs un turējās maza migla, ūdens bija dzidrs un mierīgs. Pirmo atritināju grunteni, ieliku barotavā barību un āķiem sliekas un ielidināju ūdenī, piekāru zvaniņu un ķēros klāt pludiņmakšķerei. Man bija līdz mačmakšķere, kas bija aprīkota ar parasto neslīdošo pludiņu. Pludiņš gan bija samērā liels (4gr), bet tas bija tāpēc, ka bija gaidāms vējš(kas vēlāk arī uzradās) un bija jāmet pietiekami tālu. Tātad saliku mačmakšķeri, ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2370 | Pievienoja: parcopi | Datums: 29.04.2009 | Reitings: 4.8/5 | Komentāri (1)Nu jau kādu laiciņu mājas lapa ir atvērta un ir pienācis laiks uzrakstīt vēl kādu blogu. Sākšu ar to, ka mājaslapa joprojām ir tapšanas stadijā, tāpēc piedodiet par kļūdām un citām nepilnībām. Ceru, ka ar laiku visu izlabošu. Par cik mājaslapa atrodas uz bezmaksas servera, tad par to jāmaksā ar to, ka tas reizēm nedarbojās. :) Un tagad pēc servera "globālās atjaunošanas" man riktīgi jāatjauno sava lapa, jo atkal šur tur parādās uzraksti angliski un krieviski, kā arī, visādas citādas kļūdas. Ceru uz apmeklētāju sapratni :)
Bet tagad par makšķerēšanu. Šodien biju izlūkbraucienā uz raudām uz vienu mazu upīti. Paņēmu līdz, tikai vienu teleskopisko makšķeri un kā ēsmu paņēmu līdz šprici ar mannas mīklu-kulteni. Nebija ne tārpu, ne motiļu, ne mušu kāpuru. Netaisīju arī barību un nopietni šai copei negatavojos. Tas vairāk bija izlūkbrauciens, lai paskatītos kādā stāvoklī ... Lasīt tālāk»
Apskates: 2195 | Pievienoja: parcopi | Datums: 03.04.2009 | Reitings: 4.4/7 | Komentāri (0)


Sveicināti visi mājaslapas parcopi.lv apmeklētāji!

Agrāk nekad blogu neesmu rakstījis, tāpēc pat nezinu, ar ko lai sāk. Laikam sākšu ar iepazīstināšanu ar sevi. Mani sauc Aigars, dzimis esmu 1980.gadā, makšķerēju es jau no kādu 6gadu vecuma. Mani šai nodarbei pievērsa tēvs, kā jau daudzus no mums :) Bija, protams, man pārtraukums aktīvajā makšķerēšanā un tas bija no kaut kur no 16-23gadu vecumam, tad man bija citas intereses :) Protams, nebija tā, ka tajā laikā vispār nemakšķerēju, bet maz gan.
Makšķerēju es pārsvarā pa Rīgas ūdeņiem, par cik pats te dzīvoju, bet reizēm, protams, arī sanāk pabraukāt pa Latviju un paķert zivis citās ūdenstilpnēs.
Es neesmu kāda konkrēta makšķerēšanas veida piekritējs - patīk gan uz pludiņu ķert, gan spiningot, gan reizēm ar gruntsmakšķeri pasēdēt vai uz led ... Lasīt tālāk»
Apskates: 1481 | Pievienoja: parcopi | Datums: 09.03.2009 | Reitings: 4.3/6 | Komentāri (0)

« 1 2 3 4 5
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:3.214.184.196
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SABIEDROTIE
http://www.vesturesklubs.lv/
http://eboat.lv/lv/
REKLĀMA
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
NE ASAKAS!

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv