Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Lietotāja vārds:
Parole:
Copes kalendārs
Vietnes draugi
Statistika
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sākums » 2009 » Aprīlis » 3 » Mana pirmā cope no krasta 2009.gadā
Mana pirmā cope no krasta 2009.gadā
16:52


Nu jau kādu laiciņu mājas lapa ir atvērta un ir pienācis laiks uzrakstīt vēl kādu blogu. Sākšu ar to, ka mājaslapa joprojām ir tapšanas stadijā, tāpēc piedodiet par kļūdām un citām nepilnībām. Ceru, ka ar laiku visu izlabošu. Par cik mājaslapa atrodas uz bezmaksas servera, tad par to jāmaksā ar to, ka tas reizēm nedarbojās. :) Un tagad pēc servera "globālās atjaunošanas" man riktīgi jāatjauno sava lapa, jo atkal šur tur parādās uzraksti angliski un krieviski, kā arī, visādas citādas kļūdas. Ceru uz apmeklētāju sapratni :)
Bet tagad par makšķerēšanu. Šodien biju izlūkbraucienā uz raudām uz vienu mazu upīti. Paņēmu līdz, tikai vienu teleskopisko makšķeri un kā ēsmu paņēmu līdz šprici ar mannas mīklu-kulteni. Nebija ne tārpu, ne motiļu, ne mušu kāpuru. Netaisīju arī barību un nopietni šai copei negatavojos. Tas vairāk bija izlūkbrauciens, lai paskatītos kādā stāvoklī tagad ir upe. Tajā upītē ir tā, ka uzreiz pēc ledus pazušanas var ar pludiņu ķert smukas raudas 100-300gr. Bet laikam tomēr biju ieradies drusku par agru - ūdens plūst ar lielu ātrumu un ir ļoti duļķains. Protams, ka neko arī nenoķēru - pat copes nebija! :) Bet prieks par to, ka ārā beidzot ir pavasaris un var jau ar makšķeri staigāt gar upi. Pāris reizes bija redzams, ka dzīvība upē jau ir, bet jāpagaida vēl dienas 5-7 un varēs jau noķert arī pirmās pavasara raudas :)
Negatīvā lieta šajā izlūkbraucienā ir tāda, ka upes malā niedrēs atradu norautu svaigu(necik nav aprūsējis, tātad norauts tikko) svina galvu ar āķi, uz tādām parasti sēdina gumijas zivtiņas. Tas nozīmē, ka kāds tagad aizlieguma laikā ir staigājis ar spiningu un mēģinājis ķert līdakas. Tā nav pirmā reizē, kad aprīļa mēnesī tur redzams kāds indivīds ar spiningu. Kaut gan jāsaka godīgi, ka visās ūdenstilpnēs tādu negodīgu makšķernieku netrūkst...diemžēl. Par konkrēto upīti mani novērojumi ir tādi - jā, aprīlī tur līdaku droši vien vieglāk ir dabūt kā maijā, jo tās ir redzamas bieži aprīļa mēnesī, bet ir viens bet.....tur mēra līdaku vispār ir maz, tā ka neredzu īpašu jēgu tur līdakās iet pat maijā. Bet tiem, kas pārkāpj aizliegumu spiningot, tiem arī līdakas izmērs, protams, ir vienaldzīgs. Tādi "makšķernieki" nesmādē arī 30cm garu līdacēnu. Tas lūk tas negatīvais, bet lai blogu nebeigtu uz negatīvas nots, tad novēlu visiem papriecāties, par to, ka beidzot ir sācies pavasaris. Tātad visa pludiņmakšķerēšanas, grunteņu, mušiņmakšķerēšanas un spinigošanas sezona vēl ir priekšā! Un tieši tas arī ir vispozitīvākais! Ne asakas, visiem! ;)

Skatījumu skaits: 2006 | Pievienoja: parcopi | Reitings: 4.4/7 |
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Partneris
Profils
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:54.82.10.219
Vietnes draugi
https://www.facebook.com/eboatfishingteam/?ref=page_internal
http://eboat.lv/lv/
Draugu vietne
http://www.vesturesklubs.lv/
Reklāma
http://parcopi.lv/index/reklamas_izcenojumi/0-50
Ne, asakas! ;)

Copyright Parcopi.lv © 2009


Epasts: parcopi@parcopi.lv